ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
0.00
ALTIN
378,922
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara8/22 ºC
İstanbul11/18 ºC
İzmir14/28 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gölbaşı Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı
29 Ocak 2018 / 16:32
Gölbaşı Belediyesi havaların giderek soğuması ve kar yağışları nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarını ve kuşları unutmadı .

Gölbaşı Belediyesi  Sokak Hayvanlarını Unutmadı

Gölbaşı Belediyesi havaların giderek soğuması ve kar yağışları nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarını ve kuşları unutmadı .

Soğuk hava ve kar yağışının artmasıyla birlikte yiyecek bulamayan sokak hayvanları ve kuşlar için; Gölbaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri her yıl olduğu gibi bu yılda uygun yerlere yiyecek ve su bırakıyor.

Sokak hayvanlarına su ve mama desteği

Gölbaşı Belediyesi Veteriner Şube Müdürlüğü personelleri önceden tespit edilen boş arazilere, koruluk alanlara,köy yolları gibi noktalara su ve mama bıraktı. Veteriner Şube Müdürlüğü yetkilileri “Bırakılan yiyeceklerle çok sayıda hayvanın hayatta kalması sağlıyoruz. Ayrıca sokak hayvanlarının yiyecek bulmak için ilçe merkezlerine kadar inmesi de engellenmiş oluyoruz.” Dedi.

Gölbaşı Belediyesi Veteriner Hekimleri Sokak hayvanları ve kuşlar için mama dağıtımın yanı sıra  yaralı olan sokak hayvanlarına da gerekli tedavileri yapıyor.

sokak-hayvanlari-unutulmadi-(1).jpg

sokak-hayvanlari-unutulmadi-(5).jpg


DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ