ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,8753
EURO
6,5757
IMKB
0.00
ALTIN
241,239
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara5/17 ºC
İstanbul11/19 ºC
İzmir12/25 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
FATİH DURUAY YENİ ATANAN BÜROKRATLARI ZİYARET ETTİ
29 Ocak 2018 / 16:22
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne yeni atanan daire başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

FATİH DURUAY YENİ ATANAN BÜROKRATLARI ZİYARET ETTİ

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne yeni atanan daire başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Gölbaşı Belediye Başkan’ı Fatih Duruay, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne yeni atanan bürokratlara hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.Duruay’a, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan eşlik etti. Duruay ziyaretlerine, Gölbaşi Belediye Başkan Yardımcılığından, Ankara Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı görevine getirilen Orhan Kocaağa'dan başladı. Kocaağa’ya yeni görevinde başarı dileklerinde bulunan Duruay, “Gölbaşımızın tecrübeli bürokratlarından değerli kardeşim Orhan Kocaağa’ya Cenabı Allah’tan muvaffakıyet diliyorum.Kendisine Gölbaşımıza yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.”dedi. Duruay, daha sonra yine uzun yıllar Gölbaşı Belediyesinde görev alan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar DaireBaşkanılığına atanan Erol Eraslanoğlu'na ziyarette bulundu.Duruay, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İhsan Yılmaz ve Basın Yayın ve Halka ilişkiler Dairesi Başkanlığına atanan Adnan Yuva'yı da ziyaret etti.

DURUAY ANFA VE ASKİ’Yİ DE ZİYARET ETTİ

Daire başkanlarını ziyaret eden Duruay, Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA A.Ş Genel Müdürlüğü’ ne atanan Orhan Kaya ve ASKİ Genel Müdürlüğü görevine atanan Prof.Dr Cumali Kinaci'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve başarı dileklerini sundu.

aski.jpg

b00y1871.jpg

kirsal.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ