ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,8111
EURO
6,4454
IMKB
0.00
ALTIN
275,142
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara4/8 ºC
İstanbul8/13 ºC
İzmir7/16 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ŞEHRİN TAKIMINA SİNCAN’DAN DESTEK
19 Ocak 2018 / 11:29
ANKARAGÜCÜ'NE SİNCAN BELEDİYESİ'NDEN DESTEK

ŞEHRİN TAKIMINA SİNCAN’DAN DESTEK

ANKARAGÜCÜ’NE SİNCAN BELEDİYESİ’NDEN DESTEK

Sincan Belediyesi’nden Ankaragücü’ne sponsor desteği… Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Ankaragücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yiğiner’le bir araya geldi. Ankaragücü’nün başkentin değerlerinden olduğunu ifade eden Başkan Ercan “Şehrimizin takımını yalnız bırakmayacağız, imkanlarımız ölçüsünde destek olmaya çalışacağız” dedi.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’dan Ankaragücü’ne destek. Sporu ve sporcuyu desteklediğini her fırsatta dile getiren Başkan Ercan, Ankaragücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yiğiner’le bir araya geldi. Ankaragücü’nün Başkenti temsil ettiğini vurgulayan Başkan Ercan “Yerel bir yönetici olarak benim görevim sorumlu olduğum kenti güzelleştirmek olduğu kadar elimden geldiği, bütçem izim verdiği kadar Ankara’nın gelişmesi için katkıda bulunmak. Ankaragücü’ne maddi manevi verdiğimiz her destek Ankara’nın gelişmesine katkı sağlayacaktır” dedi.

Ankaragücü’nün köklü geçmişini hatırlatan Başkan Ercan “Ankaragücü’nün içinde bulunduğu durum her Ankaragüçlüyü olduğu kadar beni de üzmüştü. Gerçekten Ankaragücü’ne verdiğiniz emekleri görmekteyiz. Ankaragücü’nü nerelerden alıp nerelere getirdiniz. Bu büyük bir başarıdır. Ben bir Ankaragüçlü olarak sizlere gönülden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

SPONSOR SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

İmkanlar ölçüsünde Ankaragücü’ne destek vereceğinin altını çizen Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan “Sincan Belediyesi’ne bağlı SİNKENT ile Ankaragücü arasında imzaladığımız sponsorluk sözleşmesi ile önemli bir adım atıyoruz. İlerleyen süreçte imkanlarımız ölçüsünde yardım ve desteklerimizi sürdürme arzusundayız. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

YİĞİNER’DEN TEŞEKKÜR


Verilen destekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Yiğiner “Ankaragücü’nün Ankara’nın takımı, halkın takımıdır. Bu camiaya gönül vermiş yüzbinler var. Sincan Belediyesi’nin ve Başkanımızın verdiği bu destek yüzbinlere verilmiş destektir. Kendilerine şahsım ve Ankaragücü’ne gönül veren herkes adına teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ