ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
0.00
ALTIN
378,922
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara8/22 ºC
İstanbul11/18 ºC
İzmir14/28 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Kitap Okuma Halkasına’Girdi
18 Ocak 2018 / 10:36
Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen ve Gölbaşı Gençlik Merkezi tarafından uygulanan "Kitap Okuma Halkaları" projesi

Başkan Duruay ‘Kitap Okuma Halkasına’Girdi

Gölbaşı Belediye Başkan’ı Fatih Duruay, Gölbaşı Gençlik Merkezi tarafından uygulanan "Kitap Okuma Halkaları" projesi kapsamında Şehit Meriç Alemdar İlkokulu öğrencileri  ile bir araya geldi.

Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen ve Gölbaşı Gençlik Merkezi tarafından uygulanan "Kitap Okuma Halkaları" projesi kapsamında, Şehit Meriç Alemdar İlkokulu  öğrencileri kitap okuma konusunda farkındalık yaratmak ve kitap okuma alışkanlığını sağlamak amacıyla Gölbaşı Belediye Başkan’ı Fatih Duruay’la bir araya geldi.

Samet Behrengi’nin ‘Küçük Karabalık’ kitabını değerlendirmesinin yapıldığı buluşmada, öğrenciler Başkan Duray’a kitap hakkında görüşlerini anlattı.Eğlenceli anlara ev sahipliği yapan buluşmada, Başkan Duruay ve öğrenciler kitaplar üzerine sohbet etti.

Projeden memnuniyetini dile getiren Duray; “Öğrencilerimizin kitap okuma halkasına beni de almasından mutluluk duydum. Öğrencilerimiz kitap okuyarak muhakeme, düşünme ve topluluk önünde kendini ifade edebilme yeteneklerini geliştiriyorlar.Gençlik Spor Bakanlığımıza Gölbaşı Gençlik Merkezi yöneticilerimize bu anlamlı projeyi hayata geçirmelerinden dolayı tebrik ediyorum.”dedi

Gölbaşı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İrfan Özüdoğru   ise “Kendilerini ağırlayan ve kitap okuma halkasına dahil olan Gölbaşı Belediye Başkan’ımız Fatih Duruay’a teşekkür ediyorum. Amacımız farkındalık yaratmak ve öğrencilerimizi kitap okumaya teşvik etmekdir” şeklinde konuştu.

Gölbaşı Belediye Başkan’ı Fatih Duruay ve öğrencilerin kitap okuma buluşması Başkan Duray’ın öğrencilere lego oyuncak vermesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

 

b00y1158_600x400.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ