ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
0.00
ALTIN
378,393
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara8/22 ºC
İstanbul11/18 ºC
İzmir14/28 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ya Gölbaşı Bizi Ya Biz Gölbaşı nı Alacağız
13 Ocak 2018 / 17:25
CHP Gölbaşı ilçe Başkanı Bülent Elikesik Yerel basın ile bir araya geldi.

Ya Gölbaşı Bizi Ya Biz Gölbaşı nı Alacağız

CHP Gölbaşı ilçe Başkanı Bülent Elikesik Yerel basın ile bir araya geldi.

10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle yerel basın ile bir araya gelen Gölbaşı CHP ilçe Başkanı Bülent Elikesik gündem dair konulara açıklık getirerek, Gölbaşı siyasetinde geçmiş 20 yılanda kadar değindi.

Belediye başkanı Fatih Duruay ın “Bizi CHP ile karıştırmayın “  sözlerine cevap vererek başlayan Elikesik “Biz Cumhuriyet Halk Partisi nin bir üyesi olarak gurur duyuyoruz. CHP lki olmak bir ayrıcalıktır. Başkan Duruay  doğru söylüyor. Biz size benzemeyiz. Çünkü biz CHP yiz. CHP nin hizmetleri ortadadır.” dedi.

ÖNCELİKLE SEVDAMIZ OLAN GÖLBAŞIMIZIN SORUNLARINDAN BAHSETMEK İSTİYORUM.

GÖLBAŞIMIZ 2018 YILI İTİBARİYLE GÜNCEL OLARAK 125.000 NÜFUSA ULAŞMIŞ VE HALA’DA BÜYÜMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.GELİŞEN VE BÜYÜYEN GÖLBAŞIMIZA YAKIŞMAYAN DURUMLARLA KARŞI KARŞIYAYIZ.

“SINIFTA KALDINIZ”

İLK OLARAK ULAŞIM SORUNUNDAN BAHSETMEK İSTİYORUM.ÜÇLÜ OLSUN GÜÇLÜ OLSUN DİYEREK GELDİĞİNİZ İKTİDARDA EN BASİT MESELE OLAN ULAŞIM SORUNUNDA DAHİ SINIFTA KALDINIZ.GÖLBAŞIMIZDA HİZMET VEREN TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI ARTAN NÜFUSA BAĞLI OLARAK YETERSİZ KALMAKTA.BUDA YÖNETENLERİN HEM BÜYÜKŞEHİR HEM YEREL BAZDA ÖNGÖRÜSÜZLÜĞÜNÜ GÖSTERMEKTEDİR.BU KONUDA HEMŞERİLERİMİZDEN ÇOK SAYIDA ŞİKAYET ALMAKTAYIZ.BİZİM FELSEFEMİZ BEN DEĞİL BİZ’DİR.BEN SEN O DEMEDEN O PARTİLİ BU PARTİLİ DEMEDEN YANİ ÖTEKİLEŞTİRMEDEN HİZMET ETMEKTİR.BUNUN ÖRNEKLERİ CUMHURİYET HALK PARTİLİ BELEDİYELERDE MEVCUTTUR.

“BİZİ CUMHURİYET HALK PARTİSİYLE KARIŞTIRMAYIN DİYEREK…”

2019 İTİBARİYLE GÖLBAŞI SOSYAL DEMOKRAT, HALKÇI,YERİNDE VE YERELDE SİYASET YAPAN KENDİ MENFAATLERİ İÇİN DEĞİL SADECE GÖLBAŞINDA YAŞAYAN HEMŞERİLERİMİZİN MENFAATLERİ İÇİN ÇALIŞAN CUMHURİYET HALK PARTİSİ İKTİDARI İLE TANIŞACAKTIR.SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ BU BAĞLAMDA BİZİ CUMHURİYET HALK PARTİSİYLE KARIŞTIRMAYIN DİYEREK TALİHSİZ BİR İFADE KULLANMIŞTIR.EVET KENDİLERİ HAKLIDIR.YOKLUKLAR VE GENEL İKTİDARIN TÜM İMKANLARINDAN YOKSUN CHP BELEDİYELERİMİZLE GENEL İKTİDARIN TÜM OLANAKLARINI SEFERBER ETTİĞİ AK PARTİLİ BELEDİYELERLE KARIŞTIRMASIN.BUNUN EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ SAYIN CUMHURBAŞKANI ANKARA VE İSTANBULLA İLGİLİ ÖZ ELEŞTİRİDE BULUNARAK SAYIN BELEDİYE BAŞKANINA EN GÜZEL CEVABI KENDİLERİ VERMİŞTİR.MERAK ETTİĞİM BİR KONU VAR. BİLİNDİĞİ ÜZERE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİR ÇOK İMAR PLANLARI İPTAL OLMUŞTUR.BURDAN SORUYORUM BU İMAR PLANLARI GEÇERKEN SAYIN BAŞKAN MUSTAFA TUNA’NIN  OYU NE İDİ? RANT  ODAKLI DEĞİL HİZMET ODAKLI BELEDİYECİLİK BİZİM TEK İLKEMİZDİR.

“BASIN HUZURUNDA HİZMET YARIŞINA GİRDİLER”

SON DÖNEMLERDE BİR ÖNCEKİ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKANI SAYIN YAKUP ODABAŞI VE MEVCUT BELEDİYE BAŞKANI FATİH DURUAY BASIN HUZURUNDA HİZMET YARIŞINA GİRDİLER.DEĞERLİ BAŞKANLAR SİZİ GÖLBAŞILI HEMŞERİLERİMİZ MAKAMLARI İŞGAL EDESİNİZ DİYE SEÇMEDİ.TABİKİ HİZMET ETMENİZ İÇİN SEÇTİ.SİZİN ASLİ GÖREVİNİZ GÖLBAŞINDAKİ HER BİREYİN EŞİT İMKANLAR DAHİLİNDE VE AYNI HİZMET ANLAŞIYLA ÇALIŞMANIZ, ONLARIN MUTLULUKLARI VE REFAHLARI İÇİN PROJELER ÜRETMEK VE HİZMET ETMEK AMACIYLA SEÇİLDİĞİNİZİN FARKINDAMISINIZ YOKSA BU AZİZ GÖLBAŞILI HEMŞERİLERİMİZ SİZLERİ MAKAMLARINDA OTURASINIZ DİYEMİ SEÇTİLER.UMARIM BUNLARIN SİZ FARKIDASINIZDIR BU KONUYU GÖLBAŞILI HEMŞERİLERİMİZİN TAKDİRİNE BIRAKIYORUM.ŞİMDİ 2 BELEDİYE BAŞKANINADA SESLENİYORUM..BASIN ÜZERİNDEN HİZMET YARIŞINA GİRMEYİN SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINA TERS DÜŞEN İÇİ BOŞ KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATI HARİCİNDE GÖLBAŞINA NE KATTINIZ YA ? DÖNÜYORSUNUZ CUMHURİYET HALK PARTİLİ BELEDİYELERİ ELEŞTİRİYORSUNUZ..BURDAN BEN SAYIN ERDAL EREN BAŞKANIMA GÖLBAŞINI İMKANSIZLIKLAR İÇİNDE İNŞA ETTİĞİ İÇİN ŞÜKRANLARIMI VE MİNNETLERİMİ SUNUYORUM.GÖLBAŞININ BÜYÜMESİNE KATKI SAĞLAYAN BELEDİYE BAŞKANLARIMA VE TÜM EMEĞİ GEÇEN YÖNETİCİLERİME TEŞEKKÜR EDERKEN, BU BİLİNÇLE AYNI HİZMET ANLAYIŞINI ŞU AN YÖNETENLERDENDE BEKLEMEK BENİM İÇİN EN BÜYÜK HAKTIR.

“YIKIP YENİDEN YAPMAK 2 KAT HİZMETMİDİR”

GÖLBAŞIMIZDA BİNLERCE ÖĞRENCİ OLMASINA RAĞMEN ESNAFIMIZINDA HEYECANLA BEKLEDİĞİ EKONOMİK VE KÜLTÜREL BÜYÜMEYİ SAĞLAMAK ADINA NE YAPTINIZ ? BU ARADA HATIRLATMAK İSTERİM Kİ BU YAPTIĞINIZ ÇALIŞMALARDA CHP GRUBU HEMŞERİLERİMİZİN MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA SİZ İKTİDARA DESTEK OLMUŞTUR.ANCAK ŞU DA BİLİNMELİDİR Kİ BİLLBOARD’LARDA GÖL TEMİZLİĞİ İLE İLGİLİ REKLAM YAPILIRKEN GÖLBAŞI BELEDİYEMİZİN ESAMESİ BİLE OKUNMAMIŞTIR.EVET DOĞRU 2 KAT HİZMET YAPTINIZ ZÜBEYDE HANIMI YIKIP YENİDEN YAPMAK 2 KAT HİZMETMİDİR.SİZİN 2 KAT HİZMET ANLAYIŞINIZ VAR OLAN Bİ YAPIYI YIKIP YENİDEN YAPMAKTIR.BUNLARIN ÖRNEKLERİNİ BÜYÜKŞEHİR’DEDE GÖRÜRSÜNÜZ.CUMHURİYET HALK PARTİLİ OLMAK AYRICAKLIKTIR BUNU BİR ÖRNEKLE SİZE AÇIKLAYAYIM 7 HAZİRAN VE 1 KASIM SEÇİMLERİNDEKİ CUMHURİYET HALK PARTİSİNİN VERDİĞİ SEÇİM VAATLERİ (ASGARİ ÜCRET-TAŞERON İŞÇİ-EMEKLİ MAAŞLARI) BİR BİR MERKEZİ HÜKÜMET TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLMEKTEDİR.BURDAN ŞU ANLAŞILMALIDIRKİ CUMHURİYET HALK PARTİSİ HALKIN SORUN VE ÇÖZÜMLERİNE HAKİM OLAN TEK PARTİDİR.BU BAĞLAMDA TAKİP EDİLMEK BİZE ONUR VERMEKTEDİR.BİZLERİ TAKİP ETMELERİNİ TEKRAR RİCA EDİYORUM.

GELDİĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERKEN KONUŞMAMA CHP NİN BİR SÖZÜ İLE SON VERMEK İSTİYORUM.KAYBETTİĞİNİZDE DEĞİL VAZGEÇTİĞİNİZDE YENİLİRSİNİZ..DEDİ

20180113_110002_600x338.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ