ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8651
EURO
7,7192
IMKB
0.00
ALTIN
391,772
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara18/35 ºC
İstanbul23/30 ºC
İzmir24/38 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESNAFA E-TİCARET DESTEĞİ GÜZEL HABER
25 Aralık 2017 / 10:36
PTT'NİN KATKISI BÜYÜK OLUR

ESDER; ESNAFA E-TİCARET DESTEĞİ GÜZEL HABER

 Esnaf ve Sanatkarlar Derneği ESDER Genel Başkanı Mahmut Çelikus Gümrük ve Ticaret Bakanlığımızın 2. dükkan anlamına gelebilecek esnafa E-Ticaret ve düşük maliyetli kargo konusunda verilecek desteği önemli buluyoruz.

 Çelikus yıllardır talep ettiğimiz Esnafımızın E-Ticaret mecrasını kullanıp 2. bir dükkanın olması projesi inşallah hayata geçer. Çelikus Avm, Market zincirleri ve E-Ticaretin oluşturduğu haksız rekabet koşullarından esnafımız kurtulur, ayakta kalır ve yarınlarına daha güvenli bakar dedi. Çelikus unutulmamalıdır ki Esnaf ve Sanatkarlar milli unsurlarımızdır. Yerli ve Milli kalkınma hedefini ancak bu değerli varlıklarımızla gerçekleştirebiliriz, dedi.

 ESDER; PTT’NİN KATKISI BÜYÜK OLUR 

ESDER Genel Başkanı Mahmut Çelikus, ESDER olarak sayın PTT Genel Müdürümüz Kenan Bozgeyik beyle PTT Kargo ve PTT AVM ile ilgili görüşmelerimiz sürüyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığımızın PTT ile işbirliği görüşmelerini önemli buluyoruz. Bu işbirliği Esnaf ve Sanatkarımız ve PTT’nin gelişimine katkıda bulunacağına inanıyoruz. E-Ticarette önemli bir argüman olan kargo maliyetini PTT Kargo ile çözülecek ve E-Ticarette Esnafın önü açılacaktır, dedi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ