ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,7769
EURO
6,5197
IMKB
0.00
ALTIN
257,056
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara14/27 ºC
İstanbul21/27 ºC
İzmir20/31 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“PAYLAŞMAK GÜZELDİR” DİYOR
13 Aralık 2017 / 12:47
Kadim değerlerimizin inşası ve ihyası için mücadele etmekteyiz.

ESDER, “PAYLAŞMAK GÜZELDİR” DİYOR

Esnaf ve Sanatkârlar Derneği (ESDER), Ziraat Katılım ve Neova Sigorta işbirliği ile düzenlenen 7. Altın Kepenk Kısa Film Yarışması’nın kazananları 15 Aralık 2017 tarihinde Üsküdar Üniversitesi’nde düzenlenecek görkemli gala gecesi ile belli olacak.

Sevgi, kardeşlik, üretim ve paylaşımı amaç edinen Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER)’in düzenlediği 7.Altın Kepenk Kısa Film Yarışması, bu yıl da yoğun ilgi gördü. Daha önce, ‘Hayatın Bir Parçasıdır; Esnaf’, ‘Alınteri’, ‘Çay ve Esnaf’, ‘Gençlerimiz Üretiyor, Türkiye Kazanıyor’, ‘Sevgi, Üretim, Paylaşım ve Kardeşlik Şehri; Beypazarı’, ‘Patent, Marka, Tasarım ve Coğrafi İşaretler’ konularını işleyen yarışmanın bu yılki teması “ PAYLAŞMAK GÜZELDİR” olarak belirlendi.

ESDER Genel Başkanı Mahmut ÇELİKUS, yaptığı açıklamada,” Kadim değerlerimizin inşası ve ihyası için mücadele etmekteyiz. Günümüzde en etkili iletişim ve etkileşim aracı olarak sinemayı görmekteyiz. Bundan dolayıdır ki bu değerlerimizi ifade eden 600’ü aşkın kısa film ve belgesel çekimine öncülük ettik. Bu yoldaki yürüyüşümüz devam etmektedir. ” PAYLAŞMAK GÜZELDİR” temalı 7. Altın Kepenk Kısa Film Yarışması’nın gala gecesi Ziraat Katılım, Neova Sigorta ve Üsküdar Üniversitesi katkılarıyla 15 Aralık 2017 tarihinde Üsküdar Üniversitesi’nde yapılacaktır. Esnaf-sanatkarlarımızı, sinemaseverleri ve genç sinemacıları davet ediyoruz.” dedi. 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ