ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,7769
EURO
6,5197
IMKB
0.00
ALTIN
257,658
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara14/27 ºC
İstanbul21/27 ºC
İzmir20/31 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP İncek Mahallesine şube açtı
27 Kasım 2017 / 10:23
CHP Gölbaşı ilçe Başkanlığı ikinci şubesini de İncek'te yoğun bir katılımla açtı.

CHP İncek Mahallesine şube açtı

CHP Gölbaşı ilçe Başkanlığı ikinci şubesini de İncek’te yoğun bir katılımla açtı.

CHP’nin İncek Temsilciliği açılışına CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Ankara Milletvekili Levent Gök,  CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Açılışta konuşan Tekin Bingöl şu ifadelere değindi; Partimiz için, Gölbaşımız için mütevazı ve anlamlı bir gün. Çok hızlı gelişme gösteren Gölbaşı dağınık bir coğrafyaya sahip. O yüzden de Gölbaşı İlçe Başkanlığımız bu geniş coğrafyayı göz önüne alarak İncek’te böyle bir temsilciliği açmayı hedefledi ve açıyoruz. Biz önümüzde ki yerel seçimlerde çok temel bir hedef, çok kararlı bir iddia ile yola çıkıyoruz. Yerel yönetim seçimlerinde mutlaka Ankara’da ki iki başarı belediyemizin yanında başta Gölbaşı olmak üzere, Mamak, Etimesgut, Elmadağ, Nallıhan ve daha birçok belediyeyi alacağız. Ve bütün bu belediyelerin sonuncunda Ankaralı hemşehrilerimizin büyük bir özlem ve hasretle beklediği Ankara Büyükşehir Belediyesini yeniden sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile mutlaka buluşturacağız’ diyerek İncek temsilciliğinin bu yüzden önemli olduğunu ve daha çok çalışılmasını gerektiğini belirterek yerel de genelde CHP’yi iktidara taşıyacaklarını beyan etti.

Ankara İl Başkanı Adnan Keskin de konuşmasında şunları kaydetti; ‘Gölbaşı bulunduğu konumdan partimiz açısından çok daha iyi yerlere geldi. İncek bizim için önemli bir yere sahip. Biz, bundan sonra artık ne yaparlarsa yapsınlar Ankara Büyükşehir Belediyesini Cumhuriyet Halk Partiler olarak almamızın önünde hiçbir engel kalmadığını düşünüyorum’ diyerek teşekkür etti.

‘Gölbaşı İlçe olarak 2019’da CHP’yi iktidara taşımak ortak hedefimizdir’ diyen Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ise yaptığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü; ‘Büyük zaferlerin inançla gerçekleşeceği bilinci ile hareket ederek ben ve ekibim görevi geldiği andan itibaren yerinde siyaset ilkesini önemsedik. Bu bağlamda yapılması gerekenler konusunda oluşturduğumuz çözümleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu temsilciğimizin açılış amacı,  İncek, Kızılcaşar ve Tuluntaş da bulunan partililerimize daha yakın olmak ve CHP’yi 2019 yılında iktidara taşınmasında bölgede ki seçmenimizin partimize katkıları arttırmaktır. Hedefimiz siyaseti ilçe merkezinde değil, yerel ve yerinde yapmaktır. İlçemizi diğer dış mahallelerde daha etkin hale getirmektir. Tüm bunlara ulaşabilmek için el ele vererek tüm gücümüzü ortaya koymamız, gerektiğinde de başarı ya da başarısızlığı sadece yöneticilere değil,  CHP’liyim diyen herkesin sorumluluğu olduğu inancındayız’ dedi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilerek ilçe binası gezildi.  

 

img_5995_450x300_600x400.jpg

 

img_5891_450x300_600x400.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ