ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,8753
EURO
6,5757
IMKB
0.00
ALTIN
241,239
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara5/17 ºC
İstanbul11/19 ºC
İzmir12/25 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ziyadesiyle memnun olduk. Gurur Duyduk
03 Kasım 2017 / 16:03
Gölbaşı nda yeni göreve başlayan Kaymakam Tülay Baydar Bilgihan halkın içinde geziyor.

Ziyadesiyle memnun olduk. Gurur Duyduk

Gölbaşı nda yeni göreve başlayan Kaymakam Tülay Baydar Bilgihan halkın içinde geziyor.

Gölbaşı Kaymakamlığında yeni göreve başlayan Tülay Baydar Bilgihan, ilçedeki yerel gazeteler ve STK temsilcilerini tek tek makam ve iş yerlerinde ziyaret etmesi takdirle karşılanıyor.

 Bu günde Gölbaşı nın en eski yerel gazetelerden olan Yeni Haber Gazetesine ziyarette bulunan İlçe Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ı gazetemizin  imtiyaz sahibi Cafer Uzuntaş misafir etti.

Ziyarette ilçenin güncel konularına değinen Kaymakam Tülay Baydar Bilgihan “Gölbaşı güzel bir ilçe . Turizm ve  eğitim alanlarında potansiyele sahip bir ilçemiz. Geleceği daha da iyi olması beklenen ve Ankara nın gözde ilçesi olan Gölbaşı nda  görev yapmak bizleri de mutlu ediyor. “ Sözleriyle “Gölbaşı gelecek de daha aranan bir ilçe olacağını ifade etti.

img-20171103-wa0005.20171103160722..jpg

Ziyadesiyle memnun olduk. Gurur Duyduk

Gazetemizin İmtiyaz sahibi Cafer Uzuntaş “Bu güne kadar hiçbir kaymakamımız yerel gazeteleri ve STK temsilcilerini ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunmamıştı. Sayın Kaymakam Tülay Baydar Bilgihan, makamlarda değil toplumun içinde olan değerli bürokratımız. Yerel gazeteler ve STK temsilcilerini ziyaret etmesi ilçe kamuoyunda memnuniyetle karşılandığı açıca görüyoruz. İlçenin tüm dinamiklerine ziyarette bulunması ve bu gününü biz yerel  gazetecilere ayırmalarından dolayı ziyadesiyle memnun olduk. Gurur Duyduk. Kendisine teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ