ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,0825
EURO
6,6031
IMKB
0.00
ALTIN
322,014
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara0/5 ºC
İstanbul3/7 ºC
İzmir3/10 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çok erken başladılar
01 Kasım 2017 / 11:15
Kamuoyu bu kısır çekişmenin sonunu merak ediyor…

Çok erken başladılar

Ak Parti ilçe başkanı Osman Karaaslan ile CHP ilçe başkanı Bülent Elikesik arasında sosyal medyada atışmalar başladı. Bu gibi fırsatları kaçırmayanlar  iki başkanın arasını germek için çabalaması dikkat çekiyor. Kamuoyu bu kısır çekişmenin kime ne getireceğinin sonucunu merak ediyor…

Sosyal medya aracılığı ile bir birlerine atıfda bulanan ilçe başkanları kamuoyunun da yakında takip etmesi  beraberinde atışmaların ağırlaştırılmaya başladı.

 Ak Parti ilçe Başkanı Osman Karaaslan ,CHP’li Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Cumhurbaşkanı Erdoğan için, “Faşist diktatör” sözleri nedeniyle Gölbaşı Cumhuriye Savcılığına başvurarak şikayetçi olması ile başlayan gerginlik, CHP ilçe başkanı Bülent Elikesik in “Cumhuriyet’in değerini ve önemini yeni anlayanlar kendi başarısızlıklarını ya da metal yorgunluklarını CHP’ye sataşarak prim yapmak suretiyle çözmeye çalışıyorlar.”sözleriyle gerginlik tavan yaptı. Bu fırstaları kaçırmayanlarda iki başkan arasını daha da germek için ve Gölbaşı ndaki siyasi huzuru bozmaya yönelik köşe bucaklarda dedikodu yapmaya devam ediyorlar.

22814277_588135101578043_8229752889335044703_n.20171101111851..jpg

İşte iki başkan arasındaki atışmalar

Ak Parti ilçe Başkanı Osman Karaaslan ; ÇANAKKALE CEPHESİNDEKİ ASKERLERİMİZİN KIYAFETLERİ BÖYLEYDİ EY CHP Lİ BÜLENT ELİKESİK İYİ BAK BU İŞLER KILIK KIYAFETLE OLMUYOR ...YÜREKLE VE CESARETLE OLUR ..

GÖLBAŞI KAYMAKAMLIĞIMIZIN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU CUMHURİYET BAYRAMI PROGRAMLARINI TÜM GÖLBAŞILI HEMŞEHRİLERİMİZLE ,ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZLE,ÖĞRETMENLERİMİZLE VE GÖLBAŞINDAKİ TÜM PROTOKOL VE SİYASİ PARTİLERİMİZİN TEMSİLCİLERİYLE KUTLADIK AMA HERZAMANKİ GİBİ MİLLETTEN UZAK ALTERNATİF KUTLAMA YAPAN SÖZDE CUMHURİYETİN BEKÇİLERİ CHP Lİ YÖNETİCİLER ORTALIKTA YOKTU .BEYLER CUMHURİYET MİLLETLE KURULDU MİLLETLE KUTLANIR

_dsc0039_450x299-004.jpg

CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ; Metal yorgunlarını sataşarak çözmeye çalışıyorlar

Cumhuriyet’in değerini ve önemini yeni anlayanlar kendi başarısızlıklarını ya da metal yorgunluklarını CHP’ye sataşarak prim yapmak suretiyle çözmeye çalışıyorlar.

Halkımız kimin nerede ne kutlama yaptığını, ne şekilde katılım gösterdiğini gayet iyi bilmektedir. Ancak Sayın AK Parti İlçe Başkanı halkın içinde olmadığından bu durumdan bi haber.

Hükümetin ve iktidarın temsilcisi olarak kaymakamlığın düzenlediği resmi törene protokol adabına aykırı kılık kıyafet yönetmenliğine uygunsuz gelerek cumhuriyete ne kadar saygı duyduğunu göstermiştir. Bunu söyleyenler bizler değil, mensubu olduğunuz partinin üyeleridir’ diyerek AK Partililerin ilçe başkanı eleştirdiği dokümanları gösterdi” dedi

Cumhuriyet Fener Alayı yürüyüşünde ortalarda yoktunuz. Mensubu olduğunuz partinin belediyesini mi protesto ediyorsunuz. Yoksa halkın cumhuriyeti meydanlarda kutlamasını mı? Herkes şunu iyi bilmelidir ki, bizler Cumhuriyet değerinin farkını yeni anlayanlardan değiliz.  Karaaslan’ın da kendi düzenledikleri programa katılmadığını samimiyetsizlikle değerlendirdi.

AK PARTİ GÖLBAŞI GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MUHAMMET TARIK KUYRUKCU da Sosyal medyadan bir mesaj yayınlayarak Osman Karaaslan a destek verdi.

 

KAMUOYUNUN BİLGİLERİNE SAYGILARIMIZLA SUNARIZ

Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anmak için ziyaretimiz ve bir fatiha okumamız üzerinden yürütülen polemiğe doğrusu anlam veremediğimizi ve konuyu şaşkınlıkla takip ettiğimizi bilmenizi isteriz. İlçe başkanımız Osman Karaaslan, Kadın Kolları Başkanımız ve şahsımın Gençlik Kolları Başkanlığı makamı üzerinden yapılmak istenen bu polemiği doğru bulmadığımızı belirtir, İlçe başkanımız Osman Karaaslan başkanlığında İlçe Teşkilatımızın arkasında olduğumuzun da altını çizmek isteriz.

Cumhurbaşkanımıza yapılan hakaret dolayısı ile CHP Gölbaşı İlçe Teşkilatından tüm teşkilatları adına acilen bir özür beklediğimizi ifade ederiz...

Atatürk, Anıtkabir gibi kavramlar üzerinden tartışmayı doğru bulmuyor, aynı zamanda DEVLET geleneğimize aykırı buluyoruz. Bizim için Fatih ne ise Atatürk de odur, Abdülhamid ne ise Erdoğan da odur....

Şimdi lütfen özür dileyin ve DEVLET GELENEĞİNİZ OLDUĞUNU BİZLERE KANITLAYIN.

AK PARTİ GÖLBAŞI GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MUHAMMET TARIK KUYRUKCU

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ