ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,6360
EURO
6,3235
IMKB
0.00
ALTIN
258,466
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara15/27 ºC
İstanbul22/28 ºC
İzmir21/32 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ne yaptı ! Diyenler bu haberi okusunlar
26 Ekim 2017 / 14:36
Yapamaz diyenlere, inanmayanlara yalan iftira atanlara ve 4 yıldır ne yaptı diyenler bu haberi iyi okusunlar.

MEVLANA SPOR MERKEZİ İNŞAATI HIZLA İLERLİYOR

Genç nesillerin zamanlarını daha iyi değerlendirmesi ve spor faaliyetlerini kolay yapabilmeleri amacıyla Gölbaşı Belediyesi’nin yapımını başlattığı Mevlana Spor Merkezi inşaatı hızla ilerliyor.

Spor salonu ve yüzme havuzunun yüzde 50’si tamamlandı

Bahçelievler Mahallesi’nde yapımına başlanan Mevlana Spor Merkezi’nin inşaat çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ederken, çalışmaların yaklaşık yüzde 50’si tamamlandı. Betonerme imalatlarının devam ettiği spor merkezinde, mekanik ve elektrik tesisat işleri ile ince imalatlara da başlandı.

“Yıl sonunda vatandaşların hizmetine sunulacak”

Mahallelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yatırım yapmayı amaçlayan Gölbaşı Belediyesi,  Mevlana Spor Merkezi ile de Bahçelievler  Mahallesi ve yakın mahallelerine hizmet vermeyi amaçlıyor.

Özgün bir mimari yapıya sahip olan ve iki kattan oluşan spor merkezi içerisinde, yüzme havuzu, spor salonu, sauna, Türk hamamı ile çocuk oyun ve bakım birimleri bulunuyor.  

“Spora teşvik eden projelere imza atıyoruz”

Uluslararası standartlarda hazırlanan,  yüzme antremanlarının ve eğitimlerin yapılabileceği yüzme havuzunun yıl sonunda açılması hedefleniyor.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, ilçeye yeni ve modern spor tesisleri kazandırmayı amaçladıklarını belirterek, “Vatandaşlarımızın sağlık açısından önemli ölçüde fayda sağlayacağı bir tesis yapıyoruz. İnsanlarımızı spor yapmaya teşvik eden projelere imza atıyoruz. İlçemizde hem spor yapmayan hem de yüzme bilmeyen kimse kalmayacak” diye kaydetti.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ