ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,7330
EURO
6,4543
IMKB
0.00
ALTIN
259,618
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara10/22 ºC
İstanbul18/23 ºC
İzmir18/28 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP de delege seçimi
29 Eylül 2017 / 11:16
CHP Gölbaşı ilçe teşkilatı delege seçimine gidiyor.

CHP de delege seçimi

CHP Gölbaşı ilçe teşkilatı delege seçimine gidiyor.

CHP Gölbaşı ilçe teşkilatı Muhtarlık bölgesi delege seçimlerini yapacak. Mehmet Akif Ersoy  Kültür Merkezinde 01/10/2017 Pazar günü saat 10:00-17:00 arasında yapılacak .

Elikesik’i kim kızdırdı?

CHP ilçe başkanı Bülent Elikesik kendilerini gazeteci sananlara sert tepki gösterdi.

Elikesik “Bazıları kendilerini gazeteci zannedip CHP yön vermeye çalışıyorlar ilk önce delege seçiminin gününü iyi öğren sana gazeteci olarak saygı duyalım CHP’sine ancak ona gönül veren emek veren üyeler yön verir bunun dışında herkes haddini ve yerini bilmelidir.Üyelerimizin vereceği her karara saygı ile karşılamakla birlikte zafere ulaşmak için diğer tüm arkadaşlarımızın atacağı her adımın önünde gereğini yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın Tüm CHP’lerinde olduğu gibi benim ve yönetimimin ortak hedefi CHP iktidarıdır,bu bütünlüğü ve birlikteliği bozacak siz nifak çevrelerine en güzel cevabı kendileriyle gurur ve onur duyduğum tüm CHP’liler verecektir.Saygılarımla”derken…

Kim kendini gazeteci kisvesinde

CHP ilçe başkanı  isim vermeden “kendini gazeteci sananlara” sert tepki gösterirken isim vermemesi  Gölbaşı’nın tüm yerel gazetecilerini zan altında bıraktı. Erel gazeticileri başkan Elikesik’ten bu isim ve isimlerin açıklamasını bekliyor.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ