ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3655
EURO
6,1063
IMKB
0.00
ALTIN
222,240
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara-5/5 ºC
İstanbul7/12 ºC
İzmir6/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bakandan Pazar ziyareti
10 Eylül 2017 / 19:59
Bakanı Jülide Sarıeroğlu'nun ilçe kongre öncesi Gölbaşı'nı ziyareti etmesi dikkat çekti.

Bakandan Pazar ziyareti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu,  Pazar gününü Gölbaşı’nda partililer ve esnafları ziyaretle  geçirdi. Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun ilçe kongre öncesi  Gölbaşı’nı ziyareti etmesi dikkat çekti.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve AK partililer Bakan Sarıeroğlu’nu  AK Parti ilçe binası önünde karşıladı.

İlçe binasında bir araya gelen Bakan Sarıeroğlu ve partililer fikir alışverişinde bulundu.  AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan, yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi. “Sayın Bakanımız bu yoğun programında bizleri ziyarete gelmiştir. Gölbaşılı hemşerilerimizle buluşmak istedi. Değerli bakanımıza teşkilatım adına çok teşekkür ederim. Türkiye’mizin iki bayan bakanından birisi en önemli bakanlıklarımızın birinin başında. Kendisi sağ olsun bir telefon kadar yakında bize. Başta Gölbaşı'mıza ve Türkiye’mize hayırlı hizmetler yapacağından hiçbir endişemiz yok Allah yolunu açık etsin.”dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, “Hem teşkilatımızda hem de bölgemizin milletvekili olarak bakan olması bizlere gurur verdi. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah mevlam hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Sayın bakanımız Gölbaşı'na hizmet konusunda elinden geleni yapıyor. Teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu da  konuşmasında 2 seneyi aşkın süredir Ankara’da teşkilatlar ile çok güçlü bir gönül bağı oluştuğunu belirterek, "Ankara da 2,5 senede yoğun bir dönemi geçirdik, yoğun bir süreçti. İki seçim gerçekleştirdik v e önemli başarılar elde ettik" ifadelerinin ardından  15 Temmuz hain darbe girişimine de değindi.

Sarıeroğlu ;  Önümüzde farklı bir dönem var. Taşeron olarak çalışan kardeşlerimizin bizden beklentilerinin olduğu biliyoruz. İhtiyaçlar, beklentiler talepler sonsuz. İnşallah 80 milyonumuzun geleceği ile ilgili ülkemin hedefleri doğrultusunda bizden beklentisi olanların da gönüllerini hoş edecek şekilde bir denge oluşturmak için var gücümüzle çalışacağız.Tüm konuları istişare ile müzakere ile diyalog ile çözmek için bir gayret içinde olacağız. Sizlerin desteği çok önemli sahada yaptığımız çalışmalar ile ilgili geri bildirimleri bize iletirseniz inşallah daha iyi  çalışmalarımız olur" dedi.

Kongre sürecine girdik

 Kongre sürecine girdik.Büyük bir heyecanla, büyük bir coşkuyla aile hukukumuza, kardeşlik hukukumuza yakışır bir şekilde gerçekleştirdik . İnşallah Gölbaşı’nda da gerçekleştireceğiz. Önemli süreçlerden geçiyoruz. Bir taraftan mazlum ve mağdur coğrafyalardaki kardeşlerimiz zulümlerle karşı karşıya geliyor. Eğer 15 yıldır Türkiye'de güçlü ve  istikrarlı, emin adımlarla ilerlemiş olmasaydık bugün Arakan'daki kardeşlerimize tüm Müslümanlar adına elimizi uzatamazdık, yardımlarımızı götüremezdik. Rabbim hiçbir Müslüman kardeşimize zülüm göstermesin. Geçmişte yaşanan acıları biliyoruz inşallah bir daha bu acılar yaşanmaz. Bir yerde sıkıntıya giren olursa güçlü büyük Türkiye olarak her zaman  orada yer alacağız. Birileri kör olsa da biz göreceğiz.” dedi.

Bakan Sarıeroğlu’ AK Parti ilçe binasında kısa bir süre durduktan sonra Gölbaşı esnaflarının sorunların dinledi. Bakan çocuklara da oyuncak hediye etti. Esnaf ziyaretine: AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve partililer eşlik etti.

djxnqhlx0aayfqp.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ