ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3655
EURO
6,1063
IMKB
0.00
ALTIN
222,205
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara-5/5 ºC
İstanbul7/12 ºC
İzmir6/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
15 TEMMUZ’UN KAHRAMAN ŞEHİTLERİNİ UNUTTURMUYOR
23 Ağustos 2017 / 12:43
GÖLBAŞI BELEDİYESİ, 15 TEMMUZ'UN KAHRAMAN ŞEHİTLERİNİ UNUTTURMUYOR

GÖLBAŞI BELEDİYESİ, 15 TEMMUZ’UN KAHRAMAN ŞEHİTLERİNİ UNUTTURMUYOR

Gölbaşı Belediyesi tarafından hazırlanan “Gölbaşı’mızın Kahraman 15 Temmuz Şehitleri”nin isimleri ve fotoğraflarının yer aldığı tablolar belediye odalarında yerini aldı.

15 Temmuz hain darbe girişimine engel olmak üzere görevlerini yaparken şehit olan polis ve sivil vatandaşların isimleri ve fotoğraflarının bulunduğu çerçeveler belediye odalarına ve kültür merkezlerine asıldı.

“Belediyemizde 15 Temmuz kahraman şehitlerimizin hatırasını yaşatıyoruz”

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 15 Temmuz hain darbe girişimini unutturmamak amacıyla belediye içindeki odalara ve katlara 15 Temmuz şehitleri fotoğraflarının yer aldığı tabloların asıldığını belirterek, şöyle devam etti:

 

“Gölbaşımız 15 Temmuz’da en ağır yarayı alan ilçelerimizden birisi oldu. Gölbaşılı vatandaşlarımız darbe girişimini öğrendikleri ilk anda Özel Harekat’a, TÜRKSAT’a, TRT’ye, Genel Kurmaya, Külliye’ye koşarak gittiler. Canlarını bir an bile düşünmediler. Bizler şehitlerimizin hakkını ödeyemeyiz ama onların hatıralarını yaşatmak adına belediyemizin her köşesine fotoğraflarını astık. Allah’ım onlardan razı olsun. Ülkemizin bekası milletimizin bağımsızlığı için şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize de hayırlı ömürler diliyorum.”

 

“Şehitlerimizin kahramanlıklarını unutturmayacağız”

Başkan Duruay, 15 Temmuz’u unutturmamak amacıyla ilçedeki tüm kurumlara, okullara ve muhtarlıklara da “Gölbaşı’mızın Kahraman 15 Temmuz Şehitleri” tablolarının hediye edildiğini ifade ederek, “Milletimizin yiğitleri bu hain darbe girişimine dur diyerek şehit oldular. Bizlere düşen görev şehitlerimizin anısını yaşatarak,  kahramanlıklarını unutturmamaktır” diye kaydetti.

Gazi
Gölbaşılı
Şehitlerimizin resimlerini astırması doğru bir hareket ama belediye başkanı asıl yapması gereken şeyi unutuyor yada gücü yetmiyor. O da nedir gölbaşı isminin GAZİGÖLBAŞI olması. Hani nerde ilçe başkanı, nerde belediye başkanı nerde bakanlar başbakan ve Cumhurbaşkanı..çokmu zordu meclise bir önerge vermek.kazanlılar kadar damı yoksunuz fatih başkan ve osman başkan yazıklar olsun gölbaşılı zamanı gelince sorar bunun hesabını size.
24 Ağustos 2017 Perşembe 13:06
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ