ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3738
EURO
6,0725
IMKB
0.00
ALTIN
213,690
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara3/10 ºC
İstanbul8/13 ºC
İzmir6/15 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
26 üye MHP den istifa etti
11 Ağustos 2017 / 14:41
Mahmut Aksoy un istifasının ardından istifalar gelmeye devam ediyor.

26 üye MHP den istifa etti

Mahmut Aksoy un istifasının ardından istifalar gelmeye devam ediyor.

MHP de istifa edenler isimleri tek tek gelmeye başladı. İşte MHP üyeliğinden istifa edenler.

MHP eski ilçe başkanı Mahmut Aksoy,  Hasan Erdoğan, Ali Uçar, MHP eski meclis üyesi Nizamettin Çakır, Ömer Aşkın, Mehmet Öztürk, Mehmet Talaz, Yahya Ünal ,Hakan Aydın, Ender Altayoğlu, Birsen Orhan acar, Güdize Uygur, Emine Ergin, Erdoğan Gülhan, Davut Özdem, Şükriye Uçar, Yücel Kostak, Naci Acar, Ümmiye Acar, Şaziye Karakurnaz, Serpil Aksoy, Oğuz Aksoy, Yasemin Aksoy, Ufuk Aksoy, Nurhan Öztürk, Talip Öztürk…

Delege dahi yapılmadılar

Eski ilçe başkanı Mahmut Aksoy un istifa etmesin ardındaki sır perdesi aralanmaya başladı. Aksoy ve ekibi, görevden alındıktan sonra son delege seçimlerinde delege yazılmadığı için istifa ettiği ortaya çıktı. 40 Yıllık ülkücü hareketin her aşamasında görev almış ve MHP nin en zor zamanlarında görev yapmış bir ilçe başkanını delege dahi yazılmaması Aksoy ve ekibini istifa etmeyi zorunlu hale getirdiği ilçe siyasetinde konuşuluyor.

Yeni partiye katılacak iddiaları..

Aksoy ve ekibinin istifa etmesi Meral Akşener in kuracağı yeni partide görev alacağı söylentileri ise sadece bir ihtimal olarak görülüyor. Henüz kurulmuş bir parti olmadığı ve her hangi bir teklifin gelmediği açıkça belirtilirken, yeni parti kurlunca değerlendirme yapılabileceği de ihtimaller arasında bekliyor.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ