ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,4631
EURO
6,1893
IMKB
0.00
ALTIN
229,208
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara1/17 ºC
İstanbul10/21 ºC
İzmir8/21 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ersin Pehlivan Adaylığını Açıkladı
10 Ağustos 2017 / 11:34
Göreve atandığımız günden beri “Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır.” düsturunu kendimize şiar edinerek hareket ettik.

Ersin Pehlivan Adaylığını Açıkladı

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan Pazar günü Mehmet Akif Ersoy Kültür ve Kongre Merkezinde yapılacak olan kongre öncesi bir basın toplantısı düzenledi ve Kongre’ye aday olduğunu bildirdi.

Pehlivanın açıklaması şu şekilde:

Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır.”

“Kıymetli dava arkadaşlarım; Yüce Allah bizlere bu kutlu davada, atalarımızdan aldığımız mübarek sancağı taşımayı nasip etmiştir.

Bizler Türk Milliyetçiliği davasının belkemiği olan Milliyetçi Hareket Partisinin, her daim hizmete hazır yılmaz neferleriyiz.

Kendimizi bildik bileli, makam farkı gözetmeksizin teşkilatımızın her kademesinde davamızın varlığını, birliğini ve dirliğini ayakta tutabilmek adına mücadelemizi sürdürdük, sürdürüyoruz.

​Göreve atandığımız günden beri “Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır.” düsturunu kendimize şiar edinerek hareket ettik. Milliyetçi kardeşlerimizin arasında ayrım gözetmeksizin köprü olmayı, birleştirmeyi, bütün haline gelip güçlü olmayı başarmaya çalıştık. Yerelde ve genelde Milliyetçi Hareket Partisini tekrar iktidar yapma hedefine doğru partililerimizle birlikte yürüyoruz. Bu idealle heyecanımızı hep diri tutarak partimizi yükseltecek ve o kutlu günlere ereceğiz.

Altı ay kadar önce 20 Şubatta Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendinin takdiriyle atanmış olduğumuz görevi; gerek referandumda, gerekse genel merkezimizin ve il- ilçe teşkilatlarımızın düzenlediği faaliyetlere verdiğimiz destekle ve ilçemizde birliği, bütünlüğü pekiştirmek adına sürdürdüğümüz çalışmalarla gece gündüz demeden layıkıyla yerine getirmeye gayret gösterdik. Allah ömür verdikçe bu dava uğruna her türlü fedakârlığı yapmaya, aynı gayretle çalışmaya hazırız. Bizler beklentimiz olmaksızın, menfaat gözetmeksizin vatanımızın muhafazası, milletimizin refahı uğruna hizmet eden alçak gönüllü, yüce davalı insanlarız. “Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben” diyen, ülkemizin en zor günlerinde varlığıyla, duruşuyla güven veren. Bilge Liderimiz, Türkmen Beyimiz Devlet Bahçeli beyefendinin emrinde çalışmak, onunla birlikte anılmak bizim için bir şereftir. Bugüne dek olduğu gibi bugünden sonrası için de sözümüzün ardında, Liderimizin emrinde vazife yapabilmek adına Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığına aday olduğumu sizlerle paylaşmak isterim.” Dedi

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ