ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3738
EURO
6,0725
IMKB
0.00
ALTIN
213,690
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara3/10 ºC
İstanbul8/13 ºC
İzmir6/15 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Verdiğin sözleri hala yerine getirmedi
15 Temmuz 2017 / 18:57
Gölbaşı'nda başka yerlerinin reklamının yapılmasına GÖL-Der Başkanı Gürsel Demirci haklı olarak tepkilerini dile getirdi.

Gölbaşı’na verdiğin sözleri hala yerine getirmedi

Gölbaşı'nda başka yerlerinin reklamının yapılmasına GÖL-Der Başkanı Gürsel Demirci haklı olarak tepkilerini dile getirdi.

GÖL-DER Başkanı Gürsel Demirci, Gölbaşı'nın belli yerlerine Ankara’nın bazı ilçelerine yapılan hizmetlerle ilgili  reklamlarının yapılmasını eleştirdi. Demirci, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e seslenerek Gölbaşı'nın da bir çok şeyi hak ettiğini, kendisinin daha önce Gölbaşı için vermiş olduğu sözleri hala yerine getirmediğini belirtti.

Demirci yapmış olduğu açıklamada şunları ifade etti;

Gölbaşı'na yatırım yapılmadı

'Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin, Ankara'nın muhtelif yerlerine yapmış olduğu yatırımların pankartları Gölbaşı'nın çeşitli yerlerine asılmış durumda. Gerçekten gurur verici yatırımlar yapılmış. Fakat üzüldüğümüz bir nokta var ki, Büyükşehir Belediyesinin Gölbaşı'na böyle bir yatırımda bulunmayışıdır. Gölbaşı'na daha önce yapılması sözü verilen oto galerinin arsa tahsisin yapılması ve alt yapısının bitmesine rağmen Esenboğa Yolu üzerine yapıldı.

Konya yolu sözünü yerine getirmedi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in bir Konya Yolu ile ilgili olarak vermiş olduğu bir Gölbaşılılara bir sözü vardı. Yolun yapılacağı defalarca konuşmalarında dile getirmişti. Yetmedi Gölbaşı halkının onayını almak için anketler dahi düzenleyip, sonucunda da yine yolun yapılacağını söyledi. Aradan geçen sürede her hangi bir gelişme olmadı.

Ben buradan seslenmek istiyorum kendisine

Gölbaşılılar kendisi ve yaptıkları işleri sever. Arzu ediyoruz ki Sayın Gökçek Konya yolu'nu bir an önce çözmeli. Hatta şuda var ki, bu sorunu çözdüğünde köprüyü yaptığında ismini de Melih Gökçek verelim. Senelerce ismi yaşasın. Bizde mutlu olalım, çalışmalarında yanında olalım. Bu yıl yenilenen kaldırımlara harcanan para yola harcanmış olsaydı daha iyi olabilirdi' diyerek Konya Yolu'nun bir an önce yapılması gerektiğini ve Gölbaşı'nın gelişmesine katkı sağlayacağını vurguladı.

_dsc0002_600x399.jpg

_dsc0005_600x399.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ