ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3687
EURO
6,0914
IMKB
0.00
ALTIN
214,973
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara-6/4 ºC
İstanbul2/5 ºC
İzmir-1/10 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TRT ve TÜRKSAT’mıza atılan bombalarda
14 Temmuz 2017 / 20:59
BELEDİYE BAŞKANIMIZ FATİH DURUAY'IN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

BELEDİYE BAŞKANIMIZ FATİH DURUAY’IN 15 TEMMUZ  ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü birinci yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Duruay, mesajında, 15 Temmuz’un 1.  yıl dönümünde,  o hain darbe girişiminin unutulmasına ve unutturulmasına asla izin vermeyeceklerini belirtti.

15 Temmuz darbe girişimi ihanetinin üzerinin örtülmesinin mümkün olmadığının altını çizen Başkan Duruay, şunları kaydetti:

“O şanlı şerefli askeri üniformaların altına gizlenen vatan hainlerinin Türkiye’mize, Gölbaşı’mıza yapmış oldukları alçakça saldırılarla karşı karşıya geldik. İşte bu alçakça saldırılardan, terör olaylarından en çok etkilenen bölgelerden biri de Gölbaşı’mızdı. Stratejik olarak önemli bir konumda bulunan Gölbaşımız’da Özel Harekatımıza, Özel Kuvvetlerimize, TRT ve TÜRKSAT’mıza atılan bombalarda, yapılan saldırılarda Gölbaşımızın değerli,  cefakar, fedakar, kahraman insanlarının sokağa çıkması darbenin püskürtülmesinde önemli rol oynadı. FETÖ darbe girişiminde Gölbaşı halkı çok büyük bir kahramanlık sergiledi. Gölbaşı halkıyla gurur duyuyorum. Hepsinden Allah razı olsun.

Başkan Duruay, Türk milletinin kararlı duruşunun darbe girişimini püskürttüğünün altını çizerek, “Milletimiz alçakca saldırılarda bulunan darbecilere büyük bir ders verdi. Bu vesileyle ülkemizin birliğine ve beraberliğine karşı yapılan bu haince saldırıyı tekrar kınıyor, atılan bombalara hiç düşünmeden canını siper eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum” diye kaydetti.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ