ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
0.00
ALTIN
222,078
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara10/23 ºC
İstanbul15/20 ºC
İzmir13/26 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EV SAHİPLİĞİNDE ASDER VE ASSAM TÜRKİYE BULUŞMASI
13 Mayıs 2017 / 14:21
GÖLBAŞI BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE ASDER VE ASSAM TÜRKİYE BULUŞMASI

GÖLBAŞI BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE ASDER VE ASSAM TÜRKİYE BULUŞMASI

Gölbaşı Belediyesi, “Adaleti Savunanlar Derneği (ASDER) ile Adaleti Savunanlar Stratejik Araştırmalar Merkezi Derneği (ASSAM) Türkiye Buluşması”na ev sahipliği yaptı.

 

Atatürk Sahil Parkı’nda mehteran takımının gösterisiyle başlayan buluşmada, Gölbaşı Belediyesi Başkan Vekili Gökhan Koçak, ASDER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr.  Nevzat Tarhan, ASDER Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Uludağ, ASSAM Yönetim Kurulu Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Em.Gnl. Adnan Tanrıverdi, ASDER Kurucu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Alper ve üyeler bulundu.

 

ASDER Genel Başkan Yardımcısı Uludağ, Türkiye’deki bütün ASDER üyelerinin yılda bir defa bir ilde bir araya gelerek istişare toplantıları düzenlendiğini belirterek, şunları kaydetti:

 

“Bu istişare toplantıları amacıyla bu sene buluşmayı Ankara’da yapalım dedik. Gölbaşı Belediyesi’ne ziyarete geldiğimizde Başkanımız Fatih Duruay’a böyle bir organizasyonun olduğunu ve bu sene Ankara’da yapacağımızı söyleyince bizleri Gölbaşı’na davet ettiler. Gölbaşı’nın doğal güzelliği, insanlarının  cana yakınlığı ve Gölbaşı Belediyesi’nin bu şekilde böyle bir sosyal etkinliğe gönüllü olarak destek vermesi bizi çok sevindirdi. Bize güzel bir misafirperverlik gösterdiler. Bu şekilde sosyal faaliyetlere katkı sağlamalarından dolayı da bir Ankaralı olarak gurur duydum. Ayrıca anneler günü münasebetiyle de bayanlara tekne gezisi düzenlediler. Başkanımız Fatih Duruay’a çok teşekkür ediyoruz.” dedi

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ