ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3738
EURO
6,0725
IMKB
0.00
ALTIN
213,690
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara3/10 ºC
İstanbul8/13 ºC
İzmir6/15 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
74 Parsel de”Sözünde durmadılar…!”
03 Mayıs 2017 / 11:32
Gölbaşı belediyesi Mayıs Ayı meclis oturumunda sert eleştirilere maruz kalan konulardan biride Karşıyaka mahallesi 74. Parseldi.

74 Parsel de”Sözünde durmadılar…!”

Gölbaşı belediyesi Mayıs Ayı meclis oturumunda  sert eleştirilere maruz kalan konulardan biride Karşıyaka mahallesi 74. Parseldi.

MHP ve CHP meclis üyelerinin “74.parsel çözüldü diye manşetler atıldı. Ortada bir şey yok” demesi üzerine  başkan Duruay cevap verdi.

Büyük Hissedarın biri Sözünde durmadı

Duruay “ 74 parsel ilgili Büyük hissedarlarla protokol yaptık. Her kes verdiğinin karşılığını aldı. Kimse hayrına arsa bağışlamadı. Şimdi protokole imza atanlardan biri ne hikmetse sözünde durmadı. Protokol gereği imza atması gerekiyor,atmadı. Sözünde durmadı.

Sözünde durmayan kim? Açıklayın..!

Başkan Duruay’ın sözünde durmadı dediği büyük hissedarın isminin açıklanmasını isteyen muhalefet meclis üyelerine” Büyük hissedarın biri. Hepiniz biliyorsunuz”diyerek geçiştirdi.

Sözünde durmayan hissedar kim?

Başkan Duruay’ın meclis oturumunda 74. Parsel için büyük hissedarla protokol yapıldı. Ne hikmetse bir tanesi sözünde durmadı demesi üzerine ismini açıklamak yerine hepiniz bildiği isim demesi sözünde durmayanın kim olduğu merak konusu oldu.

Özellikle 74. Parsel mağdurları sözünde durmayan hissedarın kim olduğunun  peşine düştüler. 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ