ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
0.00
ALTIN
212,456
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara4/9 ºC
İstanbul10/15 ºC
İzmir9/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gölbaşı’nın sorunlarını tek tek anlattı
29 Nisan 2017 / 14:38
CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve ilçe örgütü yerel basınla kahvaltıda bir araya gelerek Gölbaşı'nın sorunları masaya yatırdı.

Gölbaşı’nın sorunlarını tek tek anlattı

 CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve ilçe örgütü yerel basınla kahvaltıda bir araya gelerek Gölbaşı’nın sorunları masaya yatırdı.

 Referandum sürecini  değerlendirerek sözlerine başlayan CHP ilçe başkanı Bülent Elikesik”Maçın ilk ayrısı bitti. Bundan sonra Gölbaşı’nıon sorunlarını gündeme getirmeye devam edeceğiz”dedi.

Belediye yönetimini  bu sorunlarla ilgilenmeleri konusunda çağrı yapan Elikesik “Güvenlik noktasının sorunlara yol açtığını ifade eden Elikesik, noktanın daha ileri alana taşınması gerektiğini söyledi.

Gölbaşı’nda ulaşın sorunu var

Gölbaşı’nda ulaşım sorununun olduğunu ifade eden Elikesik, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan’a çağrıda bulunarak “Sayın Karaaslan referandum sürecinde dolmuş koltuğuna oturdu. Kendisi sabah 7’de bir dolmuşa yada otobüse binsin bakalım binebiliyor mu?” dedi.

Ciddi projelere CHP olarak destek olduk

Gölbaşı’nın menfaatine olan her işe destek olacaklarını belirten Elikesik, Mogan Gölü’nün temizlenmesi ve Konya Yolu’nun alta alınması gibi ciddi projelere CHP olarak destek olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Köpek barınağı ilerleyen zamanlarda Gölbaşı’nın en ciddi problemi haline gelecek.” Dedi.

Yangından mal kaçırır gibi…

Atatürk Sahil Parkı’nın 29 yıllığına kiralanacağı iddialarıyla da ilgili konuşan Elikesik “Biz projeyi bugüne kadar görmedik. 29 yıllığına kiralanması için alınan yetki kararı yangından mal kaçırır gibi son anda meclise geldi. Biz CHP grubu olarak ret verdik. “ dedi.

Biz projeyi görmek istiyoruz. Biz projeye karşı değiliz. Projeyle ilgili tartışır, konuşuruz ama neden 29 yıllığına başkalarına kiralanıyor. Bizim bu konuda duyumlarımız var. Biz Fatih beyi yıllardır tanıyoruz. Bu duyumlar doğruysa kendisinin bile vicdanı sızlar.

Genel Başkanımızla birlikte harç atarız

Biz Camiye karşı değiliz. Ve gerekli ise eğer hem genel başkanımızı hem de milletvekillerimizi getirir temeline harç bile atarız.

Bir siyasini annesinin adı mı olacak?

Buradan soruyorum. Caminin ismi ne? Bir siyasini annesinin adı mı olacak? Projeyle ortaya çıkacak olan dükkanların kiralanması için Ankara’da bir takım görüşmeler yapıldı mı? Sahipleri şimdiden hazır mı?

Biz CHP olarak orada hakkı bulunan 130 bin Gölbaşılının hakkını yedirmeyiz. Sayın Başkan Fatih Duruay’ın bile vicdanı sızlıyordur. Kimlerden baskı yiyor acaba? Ben bu konuda bir açıklama bekliyorum. Açıklamazlarsa ben açıklayacağım. Ben Gölbaşı’nın menfaatleri için siyasi bedel bile ödemeye hazırım. Sözleriyle belediye yönetimine seslendi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ