ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
0.00
ALTIN
222,078
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara10/23 ºC
İstanbul15/20 ºC
İzmir13/26 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP liler meydanlarda yok-mu?
06 Nisan 2017 / 11:44
Halk Oylaması için siyasiler meydanlarda iken Gölbaşılı MHP liler meydanlarda gözükmemesi dikkat çekti.

MHP liler meydanlarda yok-mu?

Halk Oylaması için siyasiler meydanlarda iken Gölbaşılı MHP liler meydanlarda gözükmemesi dikkat çekti.

Gölbaşı MHP ilçe meydanlarda neden yok..!

Halk Oylaması için siyasi partiler Türkiye genelinde meydanlarda EVET-HAYIR ı anlatıyor. Gölbaşı’nda da siyasi partiler sokak sokak mahalle mahalle  ve ev ev gezmeye devam ediyor.

Lakin Gölbaşı MHP ilçe teşkilatından kimseler meydanlarda gezmemesi dikkat çekiyor. MHP gençlik kolları kadın kolları yönetim kurulu üyeleri mevlis üyeleri ve hatta MHP ilçe başkanını HALK OYLAMASI için meydanlarda gezerken görünmeyince milletin aklına “ Gölbaşı MHP ilçe teşkilatı HAYIR  için çalışıyor”  sorusu geliyor.

MHP Genel Başkanı şehir şehir gezerek vatandaşa EVET i anlatırken Gölbaşı MHP ilçe teşkilatının  henüz ziyaretlerden fırsat bulup vatandaşa EVET i anlatmaya zaman bulamıyor mu-ki meydanlarda gözükmüyor. Diğer partiler her gün bir vekil ile sokak sokak cadde cadde köy köy mahalle mahalle ev ev gezerken , henüz ne bir ilçe teşkilatı ne bir meclis üyesi nede bir vekilin gezdiği görülmeyince milletin aklına"Bunlar HAYIR cı " demekten kendini alamıyorlar.

MHP Meclis üyelerinden ses seda yok

MHP ilçe teşkilatının ne zaman meydanlara ineceği veya inmeyeceği  EVET –HAYIR diyeceği sırrını korurken MHP meclis üyelerinde hiç ses seda yok. Ne EVET ne de HAYIR  diyen Gölbaşılı MHP liler sesiz kalmak ile HAYIR –MI?  Demek istiyorlar acaba diyen bir çok vatandaş merakla beklemeye geçtiler.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ