ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
0.00
ALTIN
222,078
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/23 ºC
İstanbul15/21 ºC
İzmir13/26 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
üç ayların manevi sofrasına ve bereket iklimine açılan bir kapı
29 Mart 2017 / 12:35
BELEDİYE BAŞKANIMIZ FATİH DURUAY'IN REGAİP KANDİLİ MESAJI

BELEDİYE BAŞKANIMIZ FATİH DURUAY’IN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

Duruay, mesajında, Regaip Kandili’nin, mübarek üç ayların manevi sofrasına ve bereket iklimine açılan bir kapı olduğu belirtti.

Kandil günlerinin ışıklarıyla sadece karanlık geceleri değil, aynı zamanda manevi yönüyle de gönülleri aydınlattığını aktaran Duruay, şunları kaydetti:

“Bu mübarek gün ve gecelerde kendimizi sorgulamaya ve Yüce Dinimiz İslam’ın manevi ikliminde menfaat ve çekişmelerden uzak kalmaya ihtiyacımız daha da artmaktadır. Bu mübarek günler vesilesiyle aramızdaki çekişmeleri kaldıralım, kırgınlıkları bir tarafa bırakalım, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesi için bir arada olalım. Edilen duaların ve tövbelerin kabul görüldüğü, yüreklerin nurla dolduğu, Yüce Mevla’nın sonsuz affından, merhametinden ve iyiliğinden bol bol yararlanıldığı bu mübarek gecede birlik ve beraberliğimizin artması gerektiği inancındayım.”

Başkan Duruay, tüm İslam aleminin Regaip Kandilini ve mübarek üç aylarını tebrik ederek, “Milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün İslam aleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” diye kaydetti.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ