ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,7936
EURO
5,5865
IMKB
0.00
ALTIN
189,658
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara16/33 ºC
İstanbul21/28 ºC
İzmir22/36 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ZABITAYA HİZMET İÇİ EĞİTİM
22 Mart 2017 / 16:19
Gölbaşı Belediyesi , hizmette kaliteyi ve verimliliği artırmak amacıyla belediye zabıta personeline hizmet içi eğitim programı düzenledi.

GÖLBAŞI ZABITASINA HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMI

Gölbaşı Belediyesi , hizmette kaliteyi ve verimliliği artırmak amacıyla belediye zabıta personeline hizmet içi eğitim programı düzenledi.

Gölbaşı Belediyesi’nin Meclis Salonu’nda düzenlenen eğitime, Zabıta Müdürü Kurtuluş Çiftçi  ve zabıta personelleri katıldı.

Zabıta personellerinin iletişim, görev ve işleyişi üzerine olan eğitim programında, stres yönetimi, yerel yönetimde iletişim ve halkla ilişkiler, belediye denetimi ve cezalar, zabıtanın imar kirliliğiyle ilgili görevleri, gıda denetimi ve cezalar, tüketici haklar, tebligat uygulamaları, iş yeri açma ve çalışma ruhsatları ile resmi yazışma kuralları konularında sinevizyon gösterimi ile sunum yapıldı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, sertifika töreninde yaptığı konuşmada, eskiden esnafın gözünde zabıtaların farklı bir imajı olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Eskiden esnafın düşmanı gibi gözüken zabıtalarımız, bugün gerçekten onlara gerekli yardımı yapan, onlarla dostça geçinen görevinizi yaptığınızı hatırlatanlarsınız. Sizler bu imajı yıktınız. Hepinizden Allah razı olsun.”

2 gün süren eğitim programının sonunda, Başkan Duruay,  katılımcılara “Katılım Belgesi”, eğitimcilere de “Teşekkür Belgesi” verdi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Cafer UZUNTAŞ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ