ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3025
EURO
5,9989
IMKB
0.00
ALTIN
226,409
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara-2/12 ºC
İstanbul5/10 ºC
İzmir3/16 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LİSE ÖĞRENCİLERİNE YGS KİTABI DESTEĞİ
21 Şubat 2017 / 11:49
GÖLBAŞI BELEDİYESİ'NDEN LİSE ÖĞRENCİLERİNE YGS KİTABI DESTEĞİ

GÖLBAŞI BELEDİYESİ’NDEN LİSE ÖĞRENCİLERİNE YGS KİTABI DESTEĞİ

Gölbaşı Belediyesi tarafından Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) hazırlanan lise 11. ve 12. sınıf öğrencilerine “YGS Son 10 Yılın Çıkmış Soruları ve Çözümleri” soru bankası kitabı dağıtıldı.

Öğrenciler için hazırlanan soru bankasında, Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü, Matematik, Geometri, Analitik Geometri, Fizik, Biyoloji ve Kimya derslerinin son 10 yıl içerisinde çıkmış soruları ve çözümleri yer alıyor.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, öğrencilerin kendileri için belirlediği en büyük hedeflerin YGS’yi başarılı bir şekilde atlatarak istedikleri bölümleri okuyabilmeleri olduğunu belirtti.

Mart ayında yapılacak olan sınavda öğrencilere fayda sağlamak amacıyla Gölbaşı Belediyesi’nin YGS için sınav soruları ve çözümlerinden oluşan kitabı hazırladığını ifade eden Duruay, “Bu zorlu yolda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Gölbaşı Belediyesi olarak eğitim-öğretim alanında geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin yanındayız” dedi.

Üniversite sınavına girmek isteyen öğrenciler de,  soru bankası kitaplarını Gölbaşı Belediyesi’nin Kültür  ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden temin edebiliyor.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ