ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,7005
EURO
7,2349
IMKB
0.00
ALTIN
349,883
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/16 ºC
İstanbul9/12 ºC
İzmir12/21 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DEVLET HASTANESİNE BAŞKAN DURUAY’DAN DESTEK
01 Şubat 2017 / 18:05
GÖLBAŞI HASVAK DEVLET HASTANESİNE BAŞKAN DURUAY'DAN DESTEK

GÖLBAŞI HASVAK DEVLET HASTANESİNE BAŞKAN DURUAY’DAN DESTEK

Yunus Emre Hizmet Derneği Başkanı Hayrullah Başer, Yönetim Kurulu üyeleri ile hayırsever Ülkü Ulusoy, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ı ziyaret etti.

Duruay, makamında ağırladığı dernek başkanı Hayrullah Başer, yönetim kurulu üyeleri ile hayırsever Ülkü Ulusoy’un ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu söyledi.

Duruay, ilçeye yapılacak olan hayırlı bütün çalışmaların içinde bulunduklarını ve bulunacaklarının altını çizerek,  “Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi ek binasını hayırseverlerimizin de katkılarıyla en kısa zamanda bitireceğiz” dedi.

 ‘’ Ek bina ise poliklinik olarak hizmet verecek”

 Ek binanın tamamlanmasına kısa bir zaman kaldığını ifade eden Duruay, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Tamamlanacak olan ek binamızla ilçemizin sağlık yönündeki kapasite sorununu en aza indirmeyi hedefliyoruz. Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesine yaptığımız ek binanın kaba inşaatı bitti yalnız ince işçiliği kaldı. Mevcutta bulunan ana bina yataklı bölüm olarak,  ek bina ise poliklinik olarak hizmet verecek.  Hayırseverlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.”

“Gölbaşı gelişerek hızla büyüyor

Yunus Emre Hizmet Derneği Başkanı Başer de, Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi ek bina yapımı için Başkan Duruay ile istişare yapmaya geldiklerini belirterek, ilçenin gelişerek hızla büyüdüğünü söyledi.

Gölbaşı’nın artık bölge olarak çevre ilçelerden dahi sağlık konusunda ziyaretçileri olduğunun altını çizen Başer, “Bu anlamda mevcutta bulunan hastanemizin kapasitesi buna elverişli değil. Gölbaşı Belediyemiz tarafından yapılmakta olan ek binamız için Başkanımız Fatih Duruay ile görüşerek, dernek olarak ve hayırseverlerimiz vasıtası ile katkı sağlamak amacıyla bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz” dedi.

Başer,  ilçenin sıkıntılarını iyi analiz edebilen bir Belediye başkanına sahip olduklarını ifade ederek, Başkan Duruay’a Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesine desteklerini esirgemedikleri için bir kez daha teşekkür ettiklerini kaydetti.

                                                             

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ