ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,7936
EURO
5,5865
IMKB
0.00
ALTIN
189,658
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara16/33 ºC
İstanbul21/28 ºC
İzmir22/36 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ben değil biz diyerek yola çıktık
07 Ocak 2017 / 15:14
yoğun bir kalabalığa hitaben kısa bir konuşma yaptı

Bülent Elikesik Adaylığını Açıkladı

 

CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı’nın düşmesinin ardından 15 Ocak Pazar günü olağanüstü kongre yapılması kararı ardından ilçe başkanlığa talip olanlar adaylıklarını açıklamaya başladı.

 

Ben değil biz diyerek yola çıktık

 Bu gün CHP ilçe başkanlığında adaylığını açıklayan Gölbaşı Belediye Meclis üyesi Bülent Elikesik, yoğun bir kalabalığa hitaben kısa bir konuşma yaptı.

Elikesik konuşmasında ; Türkiye Cumhuriyetinin kurucu partisi, birleştirici  gücü CHP için “Ben değil, biz” diyerek yola çıktık.

“Önce Türkiye ,bunun için de önce CHP “ilkesiyle çıktığım yolda siz değerli üyelerimizin desteği ile partimizi hak ettiği  yere taşıyacağıma inanıyorum. Bu gün ilçe başkanlığına aday olan Engin Eren arkadaşımıza çıktığı yolda başarılar diliyorum. Dedi.

 

 Gölbaşı Belediye meclis üyesi Bülent Elikesik  İlçe başkanlığına adaylığını İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen basın açıklamasına çok sayıda CHP’linin yanı sıra eski ilçe başkanları da katıldı.

 

Basın açıklamasında ilk konuşmayı ilçe başkanlığının düşmesinin ardından ilçeye geçici olarak atanan CHP Ankara İl Sekteri Erdoğan Doğan yaptı. Doğan yaptığı konuşmasında, göreve geldikten sonra teknik çalışmalarını tamamladıklarını belirterek, “15 Ocak’ta Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde 2.Olağanüstü kongremizi yapacağız. Engin Eren arkadaşımız bugün adaylığını açıklayacak. Doğru olanda adaylık açıklamasının ilçe başkanlığında yapılmasıdır. Umuyorum olağanüstü kongremizde kaç adayımız olursa olsun, barış ve sükûnet içinde bunu atlatacağız. Ondan sonra kim başkan olursa onunla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 

Delege listesi askıda

CHP Ankara İl Sekteri Erdoğan Doğan, üç gün süre ile delege listelerinin başkanlıkta askıda olacağını söyleyerek, delegelere bu listeleri kontrol etmeleri uyarısında bulundu.

20170107_150652.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Cafer UZUNTAŞ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ