ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,7936
EURO
5,5865
IMKB
0.00
ALTIN
189,164
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara15/30 ºC
İstanbul21/27 ºC
İzmir20/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eren Adaylığını Açıkladı
07 Ocak 2017 / 13:12
CHP İlçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Eren Adaylığını Açıkladı

CHP İlçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı’nın düşmesinin ardından 15 Ocak Pazar günü olağanüstü kongre yapılması kararı alındı. Gölbaşı’nın tanınmış ismi ve genç siyasetçilerinden Engin Eren İlçe başkanlığına adaylığını açıkladı. İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen basın açıklamasına çok sayıda CHP’li katıldı.

 

Basın açıklamasında ilk konuşmayı ilçe başkanlığının düşmesinin ardından ilçeye geçici olarak atanan CHP Ankara İl Sekteri Erdoğan Doğan yaptı. Doğan yaptığı konuşmasında, göreve geldikten sonra teknik çalışmalarını tamamladıklarını belirterek, “15 Ocak’ta Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde 2.Olağanüstü kongremizi yapacağız. Engin Eren arkadaşımız bugün adaylığını açıklayacak. Doğru olanda adaylık açıklamasının ilçe başkanlığında yapılmasıdır. Umuyorum olağanüstü kongremizde kaç adayımız olursa olsun, barış ve sükûnet içinde bunu atlatacağız. Ondan sonra kim başkan olursa onunla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 

Tek yolunun birlik ve beraberlikten geçiyor

İlçe başkanlığına adaylığını açıklayan Engin Eren konuşmasında, ülkenin içerisinde bulunduğu bu kötü günleri atlatabilmenin tek yolunun birlik ve beraberlikten geçtiğini ifade ederek, “Karşılıklı anlayışa, sevgiye, saygıya üst akılda değil ortak akılda buluşmaya ihtiyacımız var. Çağımızın hastalığı olan BEN duygusudur. Bunun ilacı ise, BİZ duygusudur. Ama, biz diyebileninde bunu gerçekte içselleştirilmiş, özümsemiş olması gerekiyor. İlçemizin diğer partilerden çok daha fazla çalışmaya ihtiyacı vardır. Bu çalışmalar masada değil, sahada yapılması gerekmektedir” dedi.  

Ekibi ile birlikte  var olan sorunların üstesinden geleceklerine inançlarının tam olduğunu kaydeden Eren, İlçe başkanlığına adaylığını açıklayarak kendisine destek olanlara da teşekkür etti.

 

CHP Ankara İl Sekteri Erdoğan Doğan, üç gün süre ile delege listelerinin başkanlıkta askıda olacağını söyleyerek, delegelere bu listeleri kontrol etmeleri uyarısında bulundu.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Cafer UZUNTAŞ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ