ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,8206
EURO
5,5954
IMKB
0.00
ALTIN
189,125
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara15/30 ºC
İstanbul22/28 ºC
İzmir20/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YENİ YERİNDE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
21 Aralık 2016 / 10:32
İhtiyacı olan ailelere giyim, gıda ve eşya yardımı yapılan Gölbaşı Belediyesi Paylaşım Noktası, çalışmalarına yeni adresinde devam ediyor.

PAYLAŞIM NOKTASI’ YENİ YERİNDE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR 

İhtiyacı olan ailelere giyim, gıda ve eşya yardımı yapılan Gölbaşı Belediyesi Paylaşım Noktası, çalışmalarına yeni adresinde devam ediyor. 

Gölbaşı Belediyesi’nin ihtiyacı olan ailelere yardım yaptığı Paylaşım Noktası çalışmalarına devam ediyor. Yapılan tespit çalışması ile belirlenen ailelere giyim, gıda ve eşya yardımı yapıldığını belirten Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza, Gölbaşı Belediyesi olarak Paylaşım Noktası adı altında ulaşmaya ve özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Yapılan tespit çalışmaları ile vatandaşlarımıza giyim, gıda ve eşya yardımını her gün rutin olarak gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz bu doğrultuda günlük ortalama 15 aileye ulaşıyor. Yapılan ziyaretlerimizin yanı sıra Paylaşım Noktası’na gelen vatandaşlarımız da yardım çalışmalarından yararlanabiliyor. Ayrıca özel günler için, sünnet kıyafeti, damatlık, gelinlik ve abiyelerimizi ödünç olarak veriyoruz. Yani özetle Paylaşım Noktamız, vatandaşlarımızın ihtiyaçları olan her hizmeti sağlamaya çalışıyor. Bu vesile ile Paylaşım Noktası’na bağış yapacak gönüllü vatandaşlarımıza da Ankara Caddesi’nde açılan yeni yerimize davet ediyoruz” diye konuştu.

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Cafer UZUNTAŞ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ