ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,7936
EURO
5,5865
IMKB
0.00
ALTIN
189,658
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara16/33 ºC
İstanbul21/28 ºC
İzmir22/36 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP yine karıştırıldı
30 Kasım 2016 / 12:46
CHP Gölbaşı ilçe teşkilatı baskılara dayanamadı kongre kararı aldı. Her zaman ki gibi muhalifler bayram havasında.

CHP yine karıştırıldı

CHP Gölbaşı ilçe teşkilatı baskılara dayanamadı kongre kararı aldı. Her zaman ki gibi muhalifler bayram havasında. 

Yeni ilçe başkanı Nuriye Atabey’e karşı muhalif kanadın baskılarıyla üyelerin istifa ettirilmesinin ardından başkan Atabey baskılara dayanamayarak olağanüstü kongre kararı aldı.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı'nın kongre kararı almasının ardından, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Nuriye Atabey, kamuoyuna açıklamada bulundu.

Başkan seçilmesinin ardından hemen çalışmalarına başlayan ancak, ilçe içerisindeki muhalefete engel olamayan Atabey ve yönetimi yaşanan istifaların ardında kongreye gitme kararı aldı. Kararı sosyal medyadan duyuran Atabey 'Olağanüstü kongre şartlarını bireysel menfaat ve çıkarları doğrultusunda zorlayanları tarih ve CHP affetmeyecektir" dedi. 

Atabeyin açıklaması şöyle:

CHP ilçe Başkanlığı görevine seçildiğim 6 Aralık 2015 tarihinin ertesi gününden başlayarak, şahsıma ve çalışma arkadaşlarıma yönelik ilçe örgütümüzü çalıştırmamak için başlatılan istifa süreçlerinin daha fazla partimizi yıpratmasına engel olmak adına yönetim kurulu olarak olağan üstü kongre kararı aldık.

Ülkemizin geçmiş olduğu zorlu süreçte Gölbaşı ve Gölbaşılıların bizlere her zaman olduğundan daha fazla ihtiyacı varken ve CHP şaha kalkmışken olağanüstü kongre şartlarını bireysel menfaat ve çıkarları doğrultusunda zorlayanları tarih ve CHP affetmeyecektir. Daha güçlü bir şekilde örgütlenmek adına kongre takvimimizi siz değerli Gölbaşı kamuoyu ile paylaşacağız.

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Cafer UZUNTAŞ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ