ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,8206
EURO
5,5954
IMKB
0.00
ALTIN
189,125
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara15/30 ºC
İstanbul22/28 ºC
İzmir20/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
"GÖLBAŞI ALTIN ÇAĞINI GEÇİRİYOR"
28 Ekim 2016 / 10:53
GÖLBAŞI'NDA ZABITA TEŞKİLATINA DESTEK

GÖLBAŞI’NDA ZABITA TEŞKİLATINA DESTEK 

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) tarafından, zabıta teşkilatlarına destek için Gölbaşı’nda birlik, beraberlik,  kaynaştırma ve dayanışma amaçlı organizasyon düzenlendi. 

Belediye ve özel idare çalışanları birliği sendikası (BEM-BİR-SEN) tarafından, zabıta teşkilatlarına destek için Gölbaşı’nda birlik, beraberlik,kaynaştırma ve dayanışma  amaçlı organizasyon düzenlendi. Organizasyona BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve Gölbaşı zabıta teşkilatından görevliler katıldı. Zabıtaların sorunlarının konuşulduğu etkinlikte, yakın dönemde İstanbul’ da yaşanan ve sosyal medyaya konu olan seyyar satıcı olayı konuşuldu ve 15 Temmuz mesajları verildi. 

"GÖLBAŞI ALTIN ÇAĞINI GEÇİRİYOR" 

15 Temmuz'u unutturmayacaklarını ifade eden Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay; "İki buçuk yıldır birlikte çalıştığımız birden fazla görev icra eden, güler yüzlü zabıta arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Hepsi özveriyle çalışıyor. Biz 15 Temmuz'da Gölbaşı olarak sadece kendi bölgemizi savunmakla kalmayıp diğer bölgelere de tam destek vererek o gece üzerimize düşen görevi fazlasıyla ifa ettik. O gece Gölbaşı’nın Ankara için stratejik açıdan ne kadar önemli olduğunu hepimiz gördük. Artık ilçemize gereken önem  gösteriliyor. Bununla ilgili ilçemizin en büyük değeri olan  Mogan Gölü’nün temizliği pek yakında başlıyor. Ayrıca Konya Yolu Projesi'nde de hiçbir sıkıntımız yok. Konya Yolu'nu yapıp ilçemizin iki yakasını bir araya getireceğiz. Bunun yanı sıra bir çok projeyi de gerçekleştirdik. Ben inanıyorum ki Gölbaşı dönemimizde altın çağını geçiriyor" dedi.

 "BELEDİYE İŞİ GÖNÜL İŞİDİR" 

İstanbul’ da seyyar satıcı ile zabıta ekipleri arasında yaşanan olaydan ötürü üzüntülerini dile getiren BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay ise "Bugün burada birliktelik, kaynaştırma ve dayanışma amaçlı zabıta arkadaşlarımız için organizasyon düzenledik. Biliyorsunuz ki geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yankı uyandıran üzücü bir olay yaşandı. Biz zabıta arkadaşların yanında olduğumuzu her platformda belittik. Bundan sonra da belirtmeye devam edeceğiz. Belediye işi gönül işidir. Belediyeye gelen her insanı güler yüzüyle karşılayıp aynı şekilde uğurlayan Belediye Başkanı Fatih Duruay ve ekibine katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

 zabita-(3)_600x400.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Cafer UZUNTAŞ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ