ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,7936
EURO
5,5865
IMKB
0.00
ALTIN
189,658
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara16/33 ºC
İstanbul21/28 ºC
İzmir22/36 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ülkenin en çok şehit veren ilçesi olduk
21 Ekim 2016 / 15:38
Gölbaşı Çorumlular Birliğinin katkılarıyla Gölbaşı öğretmenevinde etkinlik düzenlendi. Bu etkinliğe çok sayıda Milletvekili katıldı.

 Ülkenin en çok şehit veren ilçesi olduk

Gölbaşı Çorumlular Birliğinin katkılarıyla Gölbaşı öğretmenevinde etkinlik düzenlendi. Bu etkinliğe çok sayıda Milletvekili katıldı.

Gölbaşı Çorumlular Birliğinin katkılarıyla Gölbaşı öğretmenevinde etkinlik düzenlendi. Bu etkinliğe çok sayıda Milletvekili katıldı. Etkinliğe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih ŞAHİN, AK Parti Ankara Milletvekili Murat ALPARSLAN, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet GÜNDOĞDU, AK Parti İstanbul Milletvekili Erkan KANDEMİR, AK Parti Ordu Milletvekili Ergün TAŞÇI, AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulhamit GÜL, Eski Başbakan Yardımcısı Emrullah İŞLER, Eski AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Doğan ÇAĞATAY, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih DURUAY, Gölbaşı Kaymakamı Şenol ESMER, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman KARAASLAN, Gölbaşı Belediyesi Başkan Vekili Elif ÖZER, ve bir çok milletvekili katıldı.

Gazetecilere gündem değerlendirmesinde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih ŞAHİN; ‘Yakın bir geçmişte 15 Temmuz Darbe teşebbüsüne Aziz milletimizin esareti ve cesareti ile geri püskürtme şansına sahip olduk. Hemen yanı başımızdaki Suriye’de, Irak’ta çok önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Ülke olarak bu gelişmelere kayıtsız kalmamız söz konusu değil. Suriye’ye 111 km, Irak’a 450 km sınırımız var. Oradaki kardeşlerimizle, soydaşlarımızla aramızdaki bağı kesinlikle kimse koparamaz.’dedi.

‘Fatih ŞAHİN’İ Tebrik Ediyorum’

Gazetecilere demeç veren Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih DURUAY;’Gölbaşımızda ikamet eden ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcığına getirilen bölge milletvekilimiz Fatih ŞAHİN’i yeni görevinden dolayı tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Bu etkinliğe katılan tüm vekillerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Etkinliğimize katılarak bizi onurlandırdılar.’ dedi.

AA muhabirinin Kazan’a kahraman unvanının verilmesinden sonra Gölbaşı için de gündeme gelen bu isim tartışmalarıyla ilgili belediye olarak bir çalışmanız var mı sorusunu yanıtlayan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih DURUAY;‘Bu olay gündeme geldiğinde bölge milletvekillerimizle görüştük. Gölbaşı Ankara’da en fazla şehit veren ilçe olmuştur. Eğer Kazan’a kahraman denilecekse o gece verilen haklı ve onurlu mücadelenin Gölbaşı halkı için de bu tür bir isimle taçlandırılması gerektiği düşüncemizi paylaştık. 15 Temmuz gecesi tüm ilçelerimiz sokağa döküldü. Biz Gölbaşı olarak bombalanan kurumlarımıza yakın olduğumuz için hızlı bir şekilde o kurumların önlerinde toplandık. Diğer tüm ilçelerimiz gibi cansiperhane şekilde yekvücut olarak tam kararlılıkla savaş verdik. Ülkenin en çok şehit veren ilçesi olduk. Eğer bir ilçeye unvan verilecekse bu ilçelerin başında Gölbaşımızın gelmesi gerektiğini düşünüyoruz.’ dedi.    

 

Gazi
Gölbaşılı
Sayın fatih başkan güzel konuşuyorsun da yemekli eğlenceye katılan 27 vekil ve gölbaşılı genel bşk. Yrd.meclise önerge versinler gölbaşı GAZİ unvanını alsın.eğer bunu da yapmazlarsa gölbaşılılar affetmezler.
22 Ekim 2016 Cumartesi 17:20
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Cafer UZUNTAŞ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ