ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,8206
EURO
5,5954
IMKB
0.00
ALTIN
189,125
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara15/30 ºC
İstanbul22/28 ºC
İzmir20/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MAHALLELERDE TADİLAT VAR
20 Ekim 2016 / 09:59
vatandaşların ortak kullanım alanlarında tadilat ve bakım onarım işi başlattı

 MAHALLELERDE TADİLAT VAR 

Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Gölbaşı’nın tüm mahallerinde bulunan vatandaşların ortak kullanım alanlarında tadilat ve bakım onarım işi başlattı.

 Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Gölbaşı’nın tüm mahallelerinde bulunan ortak kullanım alanları olan, okul, cami, muhtarlık, kültür merkezi, cami lojmanlarında bakım, onarım, tadilat ve tamirat işlerine başladı. Ekipler binaların dış cephelerinde boya, badana ve sıva işlemi yaparak binaları yeniliyor.Ayrıca ekipler binaların içlerinde boya,badana, parke,fayans yenilemesi ve çatı aktarma işlemi yaparak binaları modern ve yeni hale getirerek vatandaşların kullanımına sunuyor.

 Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih DURUAY yaptığı açıklamada; Belediyecilik hizmetlerinde vatandaş memnuniyetinin koordine ayağı olan muhtarlıklar, kültür merkezleri ve birçok ortak kullanım alanlarının daha iyi şartlara kavuşabilmesi için çalışmaların yoğun tempoda devam ettiğini belirtti. Binalarının tadilat ve bakım çalışmalarını kararlılıkla sürdürüyoruz. Mahallerdeki tadilat ve bakım çalışmalarının yanı sıra çevre düzenleme çalışmaları yapılmaktadır. İlçe genelinde belirlenen program kapsamında çalışmalarımız devam edecektir’ ifadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

 

mahmatlı
mehmet
mahmatlı mahllesi yetimmi acaba köy içi yollardan arabayı bırak insan yürüyerek geçemiyor.fatih başkan lütfen duyun sesimizi.
23 Ekim 2016 Pazar 12:53
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Cafer UZUNTAŞ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ