ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,8206
EURO
5,5954
IMKB
0.00
ALTIN
189,125
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara15/30 ºC
İstanbul22/28 ºC
İzmir20/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GÖLBAŞI’NA AB STANDARDI
20 Ekim 2016 / 09:57
AB standartlarında sertifikalı eğitimlerden geçmesi için çalışmalar başlattı.

 

 GÖLBAŞI’NA AB STANDARDI 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih DURUAY, Park Bahçeler Müdürlüğünde çalışan personellere AB standartlarında sertifikalı eğitimlerden geçmesi için çalışmalar başlattı.

 Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih DURUAY,Park Bahçeler Müdürlüğünde çalışan personellere, güncel ve uzman çalışmalar yapabilmeleri için mesleki kurslara katılmasını istedi. Bu kapsamda belediye bünyesinde kurslar açılacak. Bu kurslarda personele Avrupa Birliği standartlarında eğitim vermek ve bilgilendirmek üzere Park Bahçeler Müdürü Hakan GÖÇER, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Oğuz YÜCEL ve İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hakan UÇAR ve ekibiyle ile bir araya gelinerek, eğitim planlama toplantısı yapıldı. Ustalık Belgesi Sınavları ve bir ziraat mühendisi tarafından 216 saatlik Park Bahçe Bakımı Kursu açılması toplantıda görüşülen konular arasındaydı. Kurslar sonunda başarılı olanlara Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecektir.

 Konuyla ilgili hassasiyetini dile getiren Başkan DURUAY; ‘Biz Gölbaşı için kaliteyi hedef aldık. Bu kapsamda projeleri her zaman göz önünde olan Park Bahçeler Müdürlüğü personeline kaliteli, Gölbaşı’na yakışan şekilde göze hitap eden çalışmalar yürütmeleri için sertifikalı eğitimler verilmesini kararlaştırdık. Diğer tüm personellimizin de alanlarıyla ilgili hizmet içi eğitim kurslarından geçmesi için çalışmalara başlayacağız’ dedi.   

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Cafer UZUNTAŞ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ