ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,7005
EURO
7,2349
IMKB
0.00
ALTIN
349,883
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/14 ºC
İstanbul9/13 ºC
İzmir12/20 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Birkaç gün içerisinde şantiye alanı kurulacak
19 Ekim 2016 / 10:15
200 yataklı Devlet Hastanesinin yapımına başlanıyor

Karaaslan'dan yeni hastane açıklaması

200 yataklı Devlet Hastanesinin yapımına başlanıyor

Gölbaşı’na yapılması planlanan 200 yataklı Devlet Hastanesinin yapımına başlanıyor.
Gölbaşı’na ve çevre ilçelere sağlık alanında daha iyi hizmet verebilmek için Gölbaşı’na yapılması planlanan 200 yataklı Devlet Hastanesinin yapımına başlanıyor. 

Hasvak Devlet Hastanesinin yetersizliği nedeniyle, Gölbaşı’nın uzun süredir gündeminde olan 200 Yataklı devlet hastanesinin yapımı ile ilgili AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan açıklama yaptı. 

9 Mayıs 2016 tarihinde 200 Yataklı Devlet Hastanesinin ihalesini alan konsorsiyum firmalarının işi yapmaktan vazgeçmelerinin ardından hastanenin yapılıp yapılmayacağı konusundaki belirsizlik Gölbaşı kamuoyunun da gündemine oturmuştu. 

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan yaptığı açıklamada “Gölbaşı Devlet Hastanesinin yapımı ile ilgili herhangi bir sıkıntı yoktur” dedi.

“Hiçbir sıkıntı yok”

Gölbaşı’na sadece sağlık alanında değil, istihdam alanında da fayda sağlayacak olan 44677,92 metrekare toplam inşaat alanına sahip olan ve TOKİ bölgesine yapılacak olan 200 yataklı Devlet Hastanesi’nin yer tesliminin yapıldığını ifade eden AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan, “Uzun süredir kamuoyunun gündeminde olan yeni Gölbaşı Devlet Hastanesinin yapımı ile ilgili herhangi bir sıkıntı yoktur. Hastanemizin yer teslimi yapılmıştır. Birkaç gün içerisinde şantiye alanı kurulmasına başlanacaktır. Tüm Gölbaşımıza hayırlı olsun. Gölbaşı Devlet Hastanemizin yapılması için emeği geçen başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, Bölge Milletvekillerimize, Ankara İl Başkanımız, 24. Dönem Ankara Milletvekilimiz Sağlık Bilimleri Üniversite rektörü Prof. Cevdet Erdöl’e, Gölbaşı Belediye Başkanımıza, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve Tüm Gölbaşılı hemşerilerimize de desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi. 

Yeni firmaya yer teslimi yapıldı

200 yataklı hastanenin yapım işinin ihaleye en uygun teklifi veren ikinci firmaya verildiği ve yeni firmaya yer tesliminin yapıldığı öğrenildi.

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ