ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,7936
EURO
5,5865
IMKB
0.00
ALTIN
189,658
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara16/33 ºC
İstanbul21/28 ºC
İzmir22/36 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HİÇBİR ŞEY HAYALLERİMİZE ENGEL DEĞİL
27 Eylül 2016 / 18:38
Bazı medya organlarında çıkan “Duruay'ın Hayaline Gökçek Engeli!” Şeklindeki haberlere

HİÇBİR ŞEY HAYALLERİMİZE ENGEL DEĞİL

Bazı medya organlarında çıkan “Duruay’ın Hayaline Gökçek Engeli!” Şeklindeki haberlere Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay açıklama yaparak “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek Engel Değil tam aksine her daim destek olmuş ve ilçemizi daha yaşanılabilinir bir ilçe haline getirmemize katkı sağlamıştır” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesine Gölbaşı Belediyemiz tarafından yer tahsisi yapıldığı ve bir takım hayallerimizin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek tarafından engellendiği haberler gerçek dışı ve asılsız olduğunu belirten Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay “Öncelikle söz konusu arsanın Maliye Bakanlığına ait bir hazine arsası olduğunu ve bu arsanın Gölbaşı Belediyemize devir yapılmadığını kamuoyuna tekrar paylaşalım. Bu arsa Gölbaşı Belediyemize tahsis edilmiş sadece kullanım hakkı verilmiş bir alandır. Çıkan haberlerde yapılması sözde uygun olmayan projenin Söz konusu alanda arsanın tahsisi belediyemiz tarafından yapılmıştır. Gölbaşı Belediye Meclisimizden geçtiği de doğrudur. İlçemize yapılan hizmetin iyiliği ya da kötülüğü şeklinde değerlendirmemiz söz konusu değildir. Ankara büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek Bey bu alanda bir çalışma yapmak istemiş ise bu ilçemize verdiği değeri gösterir. Kendilerine İlçemize sağladıkları katkılardan dolayı da Teşekkür ederim. Ayrıca bizim seçim bildirgemizde olan ve bu alan için tasarlanan projelerimizi yapmamıza da engel teşkil etmemektedir. Söz konusu arsanın yaklaşık 68 dönümünü Spor Bakanlığına tahsisini yaptık. Tahsis edilen alanda şuanda proje üzerinde çalışılıyor. Çok yakında ilçemize çok amaçlı bir spor tesisi yapılacaktır” diyerek konuştu.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay son olarak “Göreve geldiğimiz günden itibaren eleştiriye açık bir şekilde parti, mezhep, ocu, bucu, şucu ayırımı yapmadan bir belediye yönetiyoruz. İlçemizin her daim aydınlanmasını ve bilgi sahibi olmalarını sağlayan medya kuruluşlarının da gerçek dışı ya da asılsız haberler yaparak değil, doğruyu yazarak halkımızı bilgilendirmelerini beklerim.  Bizlere her daim ulaşarak alamadıkları bir cevap olmadığı düşünüyorum. Biz görevimizin gereği olarak çalışmalarımıza projelerimize ve hayallerimize yoğunlaşarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Takdir Halkımızın” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Cafer UZUNTAŞ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ