ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,7936
EURO
5,5865
IMKB
0.00
ALTIN
189,164
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara15/30 ºC
İstanbul21/27 ºC
İzmir20/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fatih Başkan Dev Projeyi Başlatıyor
22 Eylül 2016 / 14:31
'Gölbaşı Aile Yaşam Merkezi' Projesinin ihalesi tamamlandı.

Fatih Başkan Dev Projeyi Başlatıyor 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay 2016 yılının proje yılı olacağını ve  bir çok projenin ihalesini tamamlayıp temelini atılacağının müjdesini vermişti. Bu projelerden birisi olan ‘Gölbaşı Aile Yaşam Merkezi’ Projesinin ihalesi tamamlandı. 

Gölbaşı Belediyesi, Gölbaşı’nda proje seferberliği başlattı. Gölbaşılı vatandaşların daha kaliteli, daha güzel daha yaşanabilir bir ortam suna- bilmek için hizmetlerini bir bir sıralamaya başladı. Gölbaşı Belediye’sinin büyük projelerinden birisi olan ‘Gölbaşı Aile Yaşam Merkezi’ Projesinin ihalesi tamamlandı. Eymir Mahallesi’ne yapılacak olan ‘Gölbaşı Aile Yaşam Merkezi Gölbaşı’ndaki vatandaşların neredeyse tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek. 

İşte Dev Tesisin Özellikleri 

‘Gölbaşı Aile Yaşam Merkezi’ Projesi Eymir Mahallesi 113134 ada – 3 parsele, 4305 m2 arsa üzerine inşaa edilecek. Tesis Binası 3 ana bölümden oluşacak ve tesisin toplam inşaat alanı   7840 m2 olacak. Tesisde kapalı otopark ve konferans salonu yer alacak. Kapalı yarı olimpik yüzme havuzu, çocuklar için yüzme havuzu, hamam,sauna,  fitness merkezi , fuaye alanı , öğrencilerimiz ile meslek ve beceri kurslarımız için derslikler, restoran ve kafeteryadan oluşan sosyal tesis ile  Gölbaşı’nın hizmetine sunulacak. 

Gölbaşımızın  Hizmet Yılı Yaşayacak 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay yaptığı açıklamasında ‘Bu yıl Gölbaşımız hizmet yılı yaşayacak’ ifadelerini kullanarak 2016 yılında bir çok tesisin temelinin atılacağı müjdesini verdi. Başkan Duruay ‘ 2016 yılında bir çok tesisimizi Gölbaşılı vatandaşlarımızın hizmetine sunmak için temelini atacağız. İlk olarak Seğmenler mahallesi pazar yeri ve sosyal tesis binamızın yapılması için ihale tamamlandı ve eski binamız yıkıldı. Çok yakın zaman içerisinde tesisimizin temelini atacağız. Hemen ardından Eymir Mahallesine yapacağımız 7840 m2 inşaat alanı olan Gölbaşı Aile Yaşam Merkezimizin ihalesi tamamlandı. Kısa sürede temelini atacağız. İncek Mahallemizde park çalışmamız var, onun temelini atacağız. Tulumtaş ve Bağiçi mahallemize Kültür merkezi projemiz var bunların temelini atacağız. Eymir Mahallesi bölgesinde dev şehir parkı projemiz var önümüzdeki günlerde ihalesi tamamlanacak ve kısa sürede buranın temelini atmayı planlıyoruz. Ayrıca dış cephe yenileme projemizde 5. Etaba gelindi. Gölbaşımızda toplam 318 binanın cephesi yenilenmiş olacak. Gölbaşımızı şantiye alanına çevirdik. Gölbaşımız bu yıl hizmet yılı yaşayacak’ ifadelerini kullandı.

dev-tesis-1_600x391.jpg

 

karşıyakaya ne zaman sıra gelecek
gölbaşılı
karşıyaka da oturan bır çok meclis üyesi var.iktıdardanda var.bunların hiç bir çabası yok.neden em son karşıyaka 2017 programına alınıp bir an önce başlanırsa bizlerde çok mutlu oluruz.
23 Eylül 2016 Cuma 20:15
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Cafer UZUNTAŞ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ