ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3738
EURO
6,0725
IMKB
0.00
ALTIN
213,747
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara3/10 ºC
İstanbul8/13 ºC
İzmir6/15 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İlk emrinde ‘oku’ diyen
19 Eylül 2016 / 09:26
“Binlerce yıldır medeniyetler kurmuş, keşifler, icatlar ve günümüze kadar yaşayan eserler bırakmış bir milletin mirasçıları olduğumuzun bilincindeyiz

 İlk emrinde ‘oku’ diyen 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Eğitim Öğretim yılı dolayısıyla yaptığı açıklamasında Belediye Başkanı Fatih Duruay, ilk emrinde ‘oku’ diyen bir dinin mensubu olduğumuza dikkat çekerek şunları söyledi:

 “Binlerce yıldır medeniyetler kurmuş, keşifler, icatlar ve günümüze kadar yaşayan eserler bırakmış bir milletin mirasçıları olduğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle, eğitimin ve öğretimin bir milletin geleceği için ne denli önem arz ettiğinin farkındayız. Tarihe baktığımızda da, günümüz dünyasını gözlemlediğimizde de görüyoruz ki, hâkim milletler ile mahkûm milletler arasındaki en büyük fark eğitime verdikleri önemle göze çarpıyor.”

 Bugüne kadar eğitim camiasının hep yanında olduklarını ifade eden Başkan Duruay “Bundan sonrada elimizden geldiğince destekçisi olacağız, sahip çıkacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, değerli öğrencilerimize zihin açıklığı dilerken, öğretmenlerimize de çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Bu duygularla 2016 -2017 Eğitim-Öğretim yılının ülkemize, Gölbaşımıza ve tüm eğitim camiasına hayırlar getirmesini, en değerli varlığımız olan çocuklarımıza başarılı ve sağlıklı bir eğitim yılı dilerim’ ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ