ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
3,9335
EURO
4,8328
IMKB
0.00
ALTIN
167,264
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara6/18 ºC
İstanbul8/17 ºC
İzmir11/20 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Gaziler onurumuzdur”
19 Eylül 2016 / 09:22
“Gaziler şanlı tarihimizin gurur ve iftihar abideleridir”

Duruay “Gaziler onurumuzdur” 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gaziler Haftası dolayısıyla yayınladığı mesajda “Gaziler şanlı tarihimizin gurur ve iftihar abideleridir” dedi. 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gaziler Haftası dolayısıyla yayınladığı mesajda “Gaziler şanlı tarihimizin gurur ve iftihar abideleridir” dedi. Başkan Duruay, gazilerimizin onurumuz olduğunu ifade ederek “Şehitlerimiz ve gazilerimiz, vatanının ve milletinin varlığını ve bütünlüğünü koruma uğruna aziz yurdumuzun her karış toprağına kanlarını akıtan kahramanlarımızdır. Gazilerimiz, şanlı tarihine zafer destanları yazdıran kahramanlarımızdır” dedi.

 “ONLARI UNUTMAMALIYIZ” 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda şunları söyledi:

“Gazilerimizin vatan topraklarını korumadaki fedakarlık ve kahramanlıklarını unutmamız mümkün değildir. Onlar bugün aramızda hiç kimsenin sahip olamadığı bir ünvana sahip olarak yaşıyorlar.

Bugün ne yazık ki birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız olduğu bir dönemden daha geçiyoruz.  Birliğimizi bozmaya çalışan fitnecilerin oyununa asla gelmemeliyiz ve uyanık olmalıyız. 

Bağımsızlığımız uğruna verdiğimiz ve hâla da vermeye devam ettiğimiz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum. Destanlar yaratan onur abidelerimizin bu anlamlı gününü kutluyorum.” Dedi. 

 21_600x400.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ