ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
4,7936
EURO
5,5865
IMKB
0.00
ALTIN
189,658
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara16/33 ºC
İstanbul21/28 ºC
İzmir22/36 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Her günümüz bayram olsun”
10 Eylül 2016 / 12:05
dini bayramların millet olma şuurunu ortaya koyan önemli günler olduğunu bildirdi.

“Her günümüz bayram olsun” 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda dini bayramların millet olma şuurunu ortaya koyan önemli günler olduğunu bildirdi. 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda dini ve milli bayramların millet olma şuurunu ortaya koyan önemli günler olduğunu bildirdi. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkma çağrısı yapan Başkan Duruay, unutulan hasletlerimiz olan sevgi, saygı, dayanışma ve hoşgörünün yeniden değer kazanmasını diledi.

 Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, yayınladığı Kurban Bayramı mesajında şöyle dedi: 

“BİRBİRİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ”

 “Aziz milletimizin milli ve manevi değerlerimize sahip çıkması gereken önemli süreçten geçiyoruz. Hayatımızda sevgi, saygı, dayanışma, hoşgörü ve yardımlaşmanın olduğunu mutlaka ama mutlaka yeniden hatırlayıp birbirimize sahip çıkmalıyız. Bunları gerçekleştirdiğimizde bayramlar bir başka anlam kazanacaktır.Bu önemli günleri fırsat bilerek millet olarak 7’den 70’e kenetlenmeliyiz. Bayramları bayram gibi kutlamalıyız. Mutlaka milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmalıyız.

Dini ve milli bayramlarımız bizleri birbirimize yaklaştıran ve aramızdaki engelleri kaldıran çok önemli dönemlerdir. Bunun kıymetini mutlaka bilmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm başta Gölbaşı ve Ankaralı hemşerilerimiz olmak üzere İslam dünyasının mübarek Kurban Bayramını en samimi duygularla kutluyor; daha nice bayramlara ulaşmayı Cenab-ı Allah’tan diliyorum.”

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Cafer UZUNTAŞ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ