ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
0.00
ALTIN
370,340
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/23 ºC
İstanbul13/19 ºC
İzmir12/23 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Personel sağlık taramasından geçti
01 Nisan 2016 / 12:31
Gölbaşı Belediyesi personeline sağlık taraması uyguladı

 

 Hemşire Adaylarından Sağlık Taraması

Gölbaşı Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencileri, Gölbaşı Belediyesi personeline sağlık taraması uyguladı.

Gölbaşı Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencileri Tıp bayramı etkinlikleri kapsamında  Gölbaşı Belediyesi personeline sağlık taraması uyguladı.Okulun 12. Sınıf öğrencileri Ramazan Kaya, Derya Uçar, Derya Kuş, Okul öğretmenlerinden Nuriye Şahin ve  Dilek Danış’dan oluşan 5 kişilik  heyet Gölbaşı Belediyesi  personeline tansiyon ölçümü ve şeker taraması yaptı.Ayrıca Gölbaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünden  Hilal Bayrak Canver ve Rüveyde Sevinç Bilginç sağlık taranmasında öğrencilere yardımcı oldular.

Hemşirelik alanı öğrencileri ilk sağlık taramasını Gölbaşı Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmail Yüksel’e uyguladılar ve şeker taraması ve tansiyon ölçümü yaptılar. Hemşire adayları Gölbaşı Belediyesinde yapmış oldukları uygulamada değerleri yüksek çıkan personeli en yakın süre içersinde en yakın sağlık kuruluşuna gitmeleri konusunda uyarılarda bulundular.

 

saglik-taramasi-2_320x209.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ