ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
0.00
ALTIN
222,078
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/23 ºC
İstanbul15/21 ºC
İzmir13/26 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zabıtadan sıkı denetim
04 Mart 2016 / 11:24
Gölbaşı'nda Kaliteli ve Düzenli Hizmet İçin Denetimler Sıklaştırıldı

 

 Gölbaşı’nda  Kaliteli ve Düzenli Hizmet İçin Denetimler Sıklaştırıldı 

Gölbaşı  Belediyesi zabıta ekipleri, pazarlarda ölçü ayar denetiminin yanı sıra hijyen koşulları, fiyatlar ve çalışanların kılık kıyafeti konusunda yaptığı denetimleri sıklaştırdı. 

Gölbaşı  Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Seğmenler Kapalı Pazarı’nda yapılan denetimde; yaş meyve, sebze ve balık reyonları kontrol edildi, temizlik, kılık kıyafet ile bulunması gereken belgeler gibi konularda denetim yapıldı. 

Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yer tahsisi, çevre kirliliğini önlemek için denetim ve çalışmalara devam ediyor. Yapılan denetimler kapsamında terazilerin doğruluğu, doğru tartıp tartmadığı, pazar esnafının hileli satış yapıp yapmadığı, halkın gidiş-geliş yollarının işgal edilip edilmediği, esnafın belediyeden tezgah kurma belgesi alıp almadığı, pazarların belirlenen saatlerde kurulup-kaldırılması, ölçü-ayar denetimi, hijyen koşulları ve çalışanların kılık kıyafet kontrolleri yapıldı. Denetleme sonunda kurallara uymayan esnafa önce uyarı, uyarıyı dikkate almayanlara da gerekli cezaların kesileceği bildirildi. Denetim esnasında vatandaşların memnuniyeti de gözlerden kaçmadı.

 

pazar-denetimi-2_320x209.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ