ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8583
EURO
7,7757
IMKB
0.00
ALTIN
397,471
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara17/32 ºC
İstanbul19/26 ºC
İzmir19/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cafer UZUNTAŞ
EVET-HAYIR Derken…
03.02.2017 15:04

20170116_102931.jpg

EVET-HAYIR  Derken…

Anayasa değişikliği yani referandum  için yani  EVET – HAYIR için  Birileri vatandaşın aklını karıştırma derdinde.

EVET- HAYIR  öyle şekil aldı-ki , millet ne diyeceğine korkar oldu. Zaten içimizdeki hainler ve dış güçlerinde istediği “Milleti psikolojik baskı altına alma ve halkı ikiye ayırarak kaoslara sürüklemek.”dir. HAYIR cılar ,EVET diyenleri aşağılamak, hain ilan etmek. Hatta  gö..nün kıllarına benzetmek kadar aşağılıklaşıyorlar. Milleti aşağılamaya çalışan aşağılıklar  Halkı kin ve düşmanlığa tahrik ederek kin  nefret suçunu yaygınlaştırma hedefindeler.

Bir dönem GÖBEĞİNİ KAŞIYANLAR diye aşağılanmaya çalışanlara bu millet onların dersini verdi. Şimdide EVET diyeceklere  GÖ..NÜN KILLARI na benzeten  şereften namustan yoksun kişiliksizlerin bu ülkeye ne kadar ihanet ettikleri geçmişte olduğu gibi bu günde açıkça bellidir. Millet bunların defterini her daim dürmüştür. Bu zihniyetin bu Cumhuriyette çökmüştür. Asla geri gelmeyecek şekilde Cumhuriyet in temel taşları atılmıştır. Bu kan değişimine uğramış içimizdeki Türk kimlikli Atatürk kisvesine saklanmış hainleri millet artık ezberledi. 15 Temmuz da tankların önüne yatan savaş uçaklarına karşı dikilen bu asil Türk milleti  tüm dünyaya ders verirken, bu içimizdeki kırıntıları kalmış hainleri çerez gibi yiyecektir.

Evet çiler Hayırcılar gibi ….

Hayırcılar, Evetçileri aşağılamaya itibarsızlaştırarak baskı altına almaya çalışırken, Bazı Evetçilerde aynı şekilde cevap vermesi , milleti kutuplaşmaya ayrıştırmaya ve dolasıyla bölünmeye başladı. Türkiye gündeminde daha önemli konular varken milletin öz  iradesine şekil vermek  veya ipotek altına almak çabaları sonuçsuz kalacaktır.

Bu milleti GÖ.. NÜN KILINA  benzetenler ve GÖBEĞİNİ KAŞIYANLAR la bazı evetçiler  veya  EVETÇİ gibi gözükenler  aslında aynı çanağa şettirenlerdir. Bunlar danışık döğüşen hainlerdir. Dertleri bu milleti etkin ayrışmaya, kin ve düşmanlığa tahrik ederek ülkemizdeki huzuru bozmaya yöneliktir. Bu iki azınlık hain ve kalleşler dış güçlerinde desteği ile bu ülkedeki bu Cumhuriyetteki  geniş özgürlüklerden faydalanarak binlerce şehit kanıyla kurulmuş Türkiye Cumhuriyetini yıkmak, zayıflatmak, muhtaç hale getirme derdinler. Milletin iradesini yok sayan ve milletin iradesiyle kendince alay edenler dışarıdan beslenen hainler olduğunu bilmeyen kalmamıştır.

EVET DE HAYIR DA BİZİM

Milletin iradesi ne olursa olsun saygı duymak gerekir. Evet de Hayır da bizimdir. Yunanistan dan gelip kimse oy vermeyecek..! Biz oy vereceğiz. Delisiyle akıllısıyla ,aydınıyla , moderniyle, dağdaki çobanıyla, köydeki dedemle ebemle, kültürlüsüyle kültürsüzle, GÖ..NÜ KILLARINI  yolanlarda , GÖBEĞİNİN kıllarını yolanlarıyla  oy vereceğiz. Sonuç ne çıkarsa çıksın EVET  de HAYIR da bizim beyler. Daha ötesi yok…. SAYGILAR BİZDEN…..

 

Bu yazı toplam 1679 defa okunmuştur
YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ