ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8560
EURO
7,7581
IMKB
0.00
ALTIN
398,349
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara14/32 ºC
İstanbul19/24 ºC
İzmir21/34 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cafer UZUNTAŞ
Darbeyi Tiyatroya çevirmek isteyen hainler
20.07.2016 13:35

Darbeyi Tiyatroya çevirmek isteyen hainler

Darbe girişiminin bir tiyatrodan ibaret olarak gördüğünü söyleyen zır cahiller var bu ülkede. 

Her toplumda, böyle akıl sağlığı şüpheli olan kişiler çıkar elbette.

Ancak vahim olan , maalesef bu saçmalığa toplumun bir bölümünün itibar etmesiydi.

Yüzlerce kişinin öldüğü, bazılarının yurt dışına kaçtığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaldığı otelin,Beştepe'nin ,TBMM'nin Gölbaşı Özel Herakatın, Ankara ve istabul'da bir çok yerin bombaladığı ve en acısı ki bir vahşetti, vatandaşların ağır silahlarla tarandığı, aylar önce planlandığı anlaşılan ve başarısız olduktan sonra binlerce kişinin gözaltına alındığı bir girişimin, kurgu olduğu düşünceni yaymak , dabeyi küçültmek mazlum hale getimek isteyen içimizdeki hainlerin boşa çaba ve gayretleri olduğunu  bu asil millet açıkca gördü.

 180720161422397073525.jpg

İÇİMİZDEKİ HAİNLER ÇOĞALMIŞTI 

Son zamanlarda içimizde o kadar çok hain türemişti-ki ..!  vatan severleri göremez hale gelmiştik. Bu devlete bu millete hainlik için sıraya girenler sosyal medya ve medyayı iyi kullanarak milleti canından bezdirmişti. Milli duygular topilenmiş ,insanlar artık kimlere güveneceğini şaşırır hale gelmişti.Hatta bu hainler nasıl temzilenecek endişesi vardı.

 2_423.gif

ALLAH YÜZÜMÜZE BAKTI 

İşte Allah yüzümüze baktı ve bu hain darbe gerişimi gerçeklşti. Kalleşlerin ve hainlerin ülkeyi yıkma, parçalama gibi gayretleri ber taraf edildikten sonra , bazı gerçeklerde ortaya çıkmaya başladı. Bir çok ayrıntılar TV kanallarında gösteriliyor. İlerliyen günlerde daha çarpıcı görüntülere şahit olacağız belliki. Fakat ,  bu alçakca darbe girişimi bizlere hainlerin yüzünü görme tanıma ve tarihe yazmak için büyük bir fırsat oldu. Bu kalleş ve kendi vatandaşına kurşun sıkacak kadar gözü dönmüş canilerin darbe girişimi olmasaydı, içimizdeki hainleri on yıllarca uğraşsak temizleyemiyeceğimizi şimdi daha iyi anlaşıldı. İşte Allah yüzümüze baktı. Bu vatanı bu milleti yaradan bizleri korudu-ki bize bu müsübeti gösterdi.

page_golbasinda-ozel-harekatci-yasananlari-anlatti-imkan-verme-firsatimiz-olmadi-iki-f-16-binayi-bombaladi_774889298.jpg

 TOP YEKÜN TEMİZLİK 

On yıllarca temizleyemiyeceğimiz hainleri artık top yekün temizleme imkanı doğdu. İnşallah türkiye Cumhuriyeti Devleti içimizdeki hainleri teke tek cımbızla çekerek içimizden alacarak en büyük cezayı verecektir.bu yapının bu girişimle ordu içinde kendisini tümüyle afişe etmesi ve köklü bir temizliğin başlayacak olmasıdır. Temizlik, elinde silah gücü olan yasal kılıflı zorba unsurların yarattığı ve yaratacağı tehlikenin bertaraf edilmesi demektir.Devlet çeperinde daha önce başlatılan temizliğin hız ve meşruiyet kazanacağı, darbe girişi sonrası ilk adımlarla ortaya çıkmıştı. 

darbecilerin-turksat-plani-boyle-bozuldu_822.jpg

FGETU 'CU  VE FIRSATÇI HAİNLERİN SON VURUŞLARIYDI 


Ülke içerisindeki hainlarin çoğalmasını TV kanlalrında her gün gömrüyordu bu millet. Bu ne zaman bitecek diye sitem ederken, Cemaatin son atımlarını yaptı. Tek tek tutuklanacaklarını bile hainler Ya tam teslim olacak, tasfiye ve hapishaneleri göze alacaklar ya da bu güçlerini sahneye süreceklerdi. Gözleri dönmüş kalleşler, hainler "Biz kurtulalımda ülke batsın" düşüncesine kapılarak kendi vatandaşına kurşun sıkmayı göze alarak darbe girişimde bulundular.Bırakın kendilerini kurtarmayı masup bir çok askeride zanb altında bıraktılar.
 

halk-81-ilde-tarih-yazdi-darbeye-dur-dedi-1468733530.20160720133804..jpg

ÇANAKKALE RUHU DARBEYE DUR DEDİ 

Milletin güçünden büyük güç olamdığı bir kez daha gördük. Millet sokağa inerek kalleş hain darbecilere dur dedi. Tankların önünde yattı. Kurşunlara hedef oldu. Çanakkale ruhu ile vatanına sahip çıktı. Şehit verdi ,lakin vatandan ödün vermedi Sabahlara kadar nöbet tuttu.

ozel_harekat_daire_baskanligi_golbasi_darbeciler_yuzunden_savas_alani_gibi_h7770_f915e.20160720134402..jpg

 GEZİZEKALILAR GİBİ ETRAFI TALAN ETMEDİ

Bu millet sokaklara döküldü. Sabhalara kdar tanklara ,uçaklara karşı bu vatan için buı millet içinb  hedef oldular. Şehit verdiler. yüzlerce gazi oldular amma velakin bu vatanı bölmeye izin vermediler. 

Üç beş ağacı bahane eden hain gezizekalılar gibi etrafı kırıp dökmeden. Kimseye zarar vermeden meydanları doldurdular. Çünkü onlar vatanına , milletine hainlik için sokağa çıkmadılar. Onlar bu vatanın geleceği için meydan muharebesi içerisndeydiler.

 İşte bu kutsal millet olduğu müddetçe bu vatanı ne içerden ne dışardan asla bölmeye güçleri yetmeyecektir. Allah bu vatanı bu milleti bu devleti ve islamiyeti korusun. Saygılar Bizden...

Bu yazı toplam 1121 defa okunmuştur
YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ