ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
0.00
ALTIN
378,558
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara10/24 ºC
İstanbul13/18 ºC
İzmir16/26 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cafer UZUNTAŞ
Bombaya tekme atanlar
17.03.2016 18:18

Bombaya tekme atanlar

Algı operasyonların tavan yaptığı şu günlerde hepimize kara tablo çizdirilmeye çalışılıyor.Hepimiz bilmeyerek de olsa algı operasyonlarında destek veriyoruz.Son Ankara- Kızılay patlamasından sonra algı operasyonu patlaması da yaşandı.

 

1910413_1515673865407749_6561346232547802944_n.20160317190548..jpg

Bomba yüklü araçların plakaları havalarda uçuştu. İstanbul'da İzmir'de Ankara ve Antalya'da gezdiği söylenen masum görünümlü hain ve kalleşçe bir algı operasyonun içinde bulduk kendimizi. Bunu birde ABD ve Almanya gibi ülkeler " Bomba tehlikesi var AVM lere ve kamu alanlarına gitmeyin" diyerek tetiklediler. Gerçekmiş gibi hepimiz bunları  Fecebook da paylaştık. Duyarlı bir vatandaş olalım dedik. Vatanını milletini seven her vatandaş gibi bilmeyenleri uyaralım dedik. Aslında hainlere kalleşlere hizmet verdik. Onların istediği de bunları yayarak, milleti germek, moral bozmak,psikolojik bunalıma sokarak devlete karşı ayaklandırmak.Sonucunda vatanı kaoslara sürükleyerek parçalamak.

Ağaç baltaya ne demiş?

Ağaç baltaya demiş ki: Ben senin beni kestiğine değil, sapının benden olmasına üzülüyorum. demiş.

Teröristlerin derdini biliyoruz. Kimin kullandıkları da biliyoruz. Niye hain kalleş saldırıları yaptıklarını da biliyoruz.Lakin ben içerdeki hainleri kabullenemiyorum. Ağacın baltaya dediği gibi hainlerin içimizden olması beni üzüyor.İçimizdeki satılık vatan haini gazeteler beni üzüyor. Terörist cenazelerine giderek destek veren ve benden maaşını alan kanı bozuk vekiller beni üzüyor. Bu ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içen siyasiler, bürokratlar, iş adamları, gazeteciler, televizyoncular vs.. hainlikleri kalleşlikleri beni üzüyor.

Bombaya tekme atar olduk

35 yıl önce Üç beş çapulçuyla başlayan terör örgütü binlerce oldu.öldür öldür bitmez oldu. Teröristin ölmesi önemli değil ,ancak biz asker sivil binlerce şehit verdik. Bu şehitler beni derinden üzüyor. 35 Yıldır kurşunladılar bombaladılar. Öyle ki terörle yaşamaya alıştık artık. Bombaların patlaması sıradan bir hal aldı.  O kadar ki bombaya tekme atar olduk. Tekme atan, Kemal Sunal'ın "Bombacı Mülayim" gibi her zaman şansı güler mi? bilinmez. Başka ülkelerde bomba patlayınca kimse sokağa çıkmaya cesaret edemezken ,biz bombaya tekem atacak kadar cahil cesaretine kadar geldik.

Dünya haritasını değiştirecekler

Dünya genelinde ileriye dönük ekonomik kriz var. Bunun hesaplarını iyi yapan güçlü ülkeler geri kalmış ülkelerin kaynaklarından kendi düzenlerini güçlendirmeyi hedefliyor. Bunu yaparken de çıkarları gereği dünya haritasını değiştirmeyi göze almış gözüküyorlar. Harita değiştiremez iseler  harita içerisinde olanlara iç karışıklığı ve kaos planını uyguluyorlar. Bu haritanın tamamı Müslüman ülkeleri kapsıyor. Hepimizin bildiği gibi İslam ülkelerin çoğunda kaos ve savaş var.

Dünyayı yöneten beş ülke aynı zamanda kaos ve savaş halindeki ülkelere en çok silah satan beş ülkedir.Bunları yaparken de taşören kullanıyorlar. Çünkü kendilerinin geçmişte başarısız deneyimleri var. Bu nedenle kendileri masum rolü üstlenirken arka plandaki taşören terör örgütleri kaos ve savaşla ülkelerin doğrulmasını engelliyorlar.

Türkiye'yi yıkamayınca

Dünyayı yöneten yani Dünyayı sömüren ülkeler Türkiye üzerinde de bu planı uygulamak istiyorlar. Lakin bu milletin birlik ve beraberliği bu oyunu oynaması için saha vermedi.Bu nedenle yeni bir plan olarak algı operasyonlarına başladılar. Dışarıdan destekli ve içimizdeki beslediğimiz hainlerinde gayretleri ile yalan iftira ile milleti kaosa ve dolasıyla parçalanmaya sürüklemek istiyorlar. İşte bombalar bunun için patlıyor.Yoksa onlar, üç beş çapulcu terörist ölmüş , yada masum vatandaş ölmüş umurunda değil. Lazı9m olduğu zaman içimizdeki her türlü etiketli hainleri kullanıp işi bittiğinde bir çaput gibi çöpe atacaklar. Bunları diğer islam ülkesinde gördük. Irak'da, Afganistan'da ,Mısır'da , Lübnan'da, Cezayir'de,Ürdün'de  vs.. gördük. Bunlar İran ve Irak tam 8 yıl savaştırıp silah  satmadılar mı? Hepsinin 2 öncelikli sebebi var. .ci sebebi ileriye dönük ekonomik kriz. 2.cisi ise Dinler arası savaş. İslam'ın yükselişini onlar net olarak görüyor. İslam ülkelerinde Müslüman kıyımı yapmak. Müslüman nüfusun artışını durdurmak. İngiliz ne diyor. 2050 yılına kadar Avrupa'da müslüman nüfus Avrupa'lıdan daha çok olacak. İşte asıl ana sebepleri budur.

Türk milleti görüyor biliyor

Dünya üzerinde oynanan oyunları bu güzelim Türk milleti iyi biliyor ve görüyor. Bu nedenle de ne terörden korkuyor nede vahşi batıdan. Bu millet Allah'a inancından dolayı birlik beraberlik ve kardeşlik içinde devletine sahip çıkıyor. çıkmaya da devam edecek.Bu milleti üzen tek şey. Ağacın baltaya dediği gibi İÇİMİZDEKİ HAİNLER BİZİ ÜZÜYOR.

   Kutsal vatan topraklarını canları pahasına koruyan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere  kahraman evlatlarını ve şehitlerimizi Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü münasebetiyle bir kere daha minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad olsun

       Saygılar Bizden....

 

 

 

 

 

 

Bu yazı toplam 2072 defa okunmuştur
YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ