ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8560
EURO
7,7581
IMKB
0.00
ALTIN
399,403
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara15/32 ºC
İstanbul21/28 ºC
İzmir21/35 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cafer UZUNTAŞ
Yalan, iftira,ihanet ,katliam ve Kaosdan beslenenler
12.10.2015 12:02

Yalan, iftira,ihanet ,katliam ve Kaosdan beslenenler

Her zaman olduğu gibi yine kapkara günlerden geçiyoruz. Türkiye'nin istikrarından büyümesinden bölgeye hakim olmasından korkanların yarattığı kararanlık günlerden geçiyoruz. Her seçimlerde terörün ve her türlü kirli oyunların sahnelendiği güzle ülkemizde hafta sonu büyük bir acıya sahne oldu. İç ve dışarıdan destekleyen kanı bozuklar, insanlıktan zerre kadar nasibini almamışların hazırladığı oyun sahneleyerek , Türkiye'yi kan gölüne çevirdiler.

5.20151012120343..jpg

 Biz TÜRK milleti olarak bu toprakları binlerce şehit kanı dökerek kazandık. Üç beş tane kanı bozuk vatan hainlerinin kalleşçe  katlettiği onlarca vatandaşımızın kanı asla yerde kalmaz. Er geç bir gün elbet çok ağır bedel ödeyeceklerdir. Biz yedi düvele karşı bu toprakları bırakmadık ki ,üç beş kanı bozuk  hainlere bu ülkeyi bırakmayacağımızı  gördüler, görmeye de devam edecekler. 

Yalan ve iftira ile bu ülkeyi kaosa sürüklemeye çalışan içimizdeki kanı bozuk vatan hainleri emellerine ulaşmayacaklar. Bombanın patladığı alana timsah göz yaşları ile girip sırıtarak çıkan vatan hainlerine de elbet bir gün hesap verme günü gelecektir.Yıllardır yalan iftira üreterek ülkeyi kaosa sürüklemek isteyenler kandan beslenenlerin kalleşçe yapılan saldırı hepimizi yürekten dağladı. Bu milletin yüreğine ateş düşürenler bunun bedelini en ağır şekilde ödeyeceklerdir. 

Bu kalleş saldırıyı DEVLET YAPMIŞTIR MİT YAPMIŞTIR diyecek kadar vatan haini olanların emin olun yatacak yerleri yoktur.Bu kalleş saldırıyı devlete yapıştırarak devleti küçük düşürmeye çalışanların amacını artık herkes ezberledi. Bu millet bu senaryoyu adeta ezberledi.Terör saldırısında millet tek yürek tek ses oldu. Yine bu oyunlara prim vermedi. Sağduyulu davrandı.Tüm nifak ODALARI na rağmen Devletine milletine sahip çıktı.

Millet, birlik beraberlik içerisinde kenetlenerek acısını içine atarak üç gün yas ilan ederken ,MHP lideri Bahçeli'nin anlamsız ve zamansız atarları çekilmez hale gelirken, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun bu hain saldırı karşısındaki söylemleri- çağrıları  takdire fazlasıyla layık olduğunu gösterdi. Vatan haini HDP nin ise bir gün bu yaptıklarının hesabını vermesi için ALLAH BELASINI VERSİN diyerek ALlah'a havale edildi.

 Bu ne güzel memleket. her bir şey serbest..!

Dünyanın neresinde böyle özgür bir memleket var. Biri bana göstersin. Öyle özgür bir memleket-ki, Cumhurbaşkanına sövmek serbest. Başbakana sövmek serbest. Devlete millete hainlik serbest. Dahası vatan hainliği serbest.Yalan iftira gırla gidiyor. İsteyen istediği kadar yalan iftira üretebilir,yayabilir. Kimse hesap vermek zorunda değil..! Bu ülkenin ekmeğini yiyen NİFAK ODALARI çeşitli kisveler altında Devletine hainlik kalleşlik çabası içerisindeler. Bu milletin gözü kulağı olan bazı medya temsilcileri YALAN İFTİRA İHANET VE KAOSDAN beslenir hale geldiler. 

 Tüm bunların nedeni dünyada güçlenen söz sahibi olan bir TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ ni yok etmek. Yalan, iftira, ihanetlerle bu güzle ülkeyi kaosa sürüklemektir. Ne yaparlarsa yapsınlar bu millet TEK SES TEK YÜREK olacaktır. 

Ankara'da haince katledilen 97 vatandaşımıza Allah'ın rahmeti üzerlerinde olsun. Yakınlarının başı sağ olsun. Yaralılara Allah'tan acil şifalar dilerim.

Saygılar Bizden......

 

 

Bu yazı toplam 2017 defa okunmuştur
YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ