ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
0.00
ALTIN
397,185
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara16/32 ºC
İstanbul22/29 ºC
İzmir21/36 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cafer UZUNTAŞ
Besle Yahudi yi oysun gözünü
19.07.2014 17:40

Besle Yahudi yi  oysun gözünü

Filistin’de çocukları öldüren İsrail’in katil yöneticilerine ABD –Almanya gibi bir çok ülke arka çıkarken ,bizim Müslüman devletlerden  tık yok.  Oysa Türk milleti tarih boyunca zulümden kaçanlara kucak açmıştır. Dün Irak’ta zülüm görenlere yine Türkiye kapılarını açmıştı. Suriye’de  katil Esad’ın zulmünden kaçanlara yine Türkiye kapıları açtı.  Filistin’de zulüm gören Müslüman kardeşlerimize yine Türkiye kapılarını açıyor. Filistin’de kadın- çoluk- çocuk demeden  öldüren katil Yahudi yönetimine de zulümden kurtaran yine Türkiye olmuştur.

 Bizler Türk milleti olarak 5 asır önce İspanya zulmünden kaçan Yahudileri bağrımıza bastık. Daha ikinci yüz yılın başlarında Nazi Almanya’sının sabun fabrikalarından  kaçan mağdur ve mazlum insanlara – Yahudilere kapımız açarak sabun olmaktan kurtarmıştık. Velhasıl  Hep kapılarımız mazlumlara ve mağdurlara açtık.

O dönemlerde Nazi Almanya’sının sabun fabrikalarında sabun olmaktan   kaçan Yahudilere kapımızı açtık ekmek verdik. 60 yakın Almanya’dan kaçan Yahudi profesörlere Türkiye’de çalışma izni verdik. Hem de bizim proflar 150 lira maaş alırken Almanya’dan kaçan Yahudi proflara 500-600 lira maaş verdik. Sonra ne oldu ? Onlar Türkiye’nin demir başları oldu. Bir çok Üniversitede dekanlık yaptılar. Devletin en üst bürokratı oldular. Onların nesilleri hala Türkiye’nin köşe taşlarının üstünde oturuyorlar. O günden bu güne kadar Türkiye’nin en zenginleri her zaman Yahudiler olmuştur. Hala da en zenginler Yahudi kökenlilerdir. Yani yıllardır Türkiye’nin kaymağını Yahudiler yiyor.

Türk milleti bu kadar fedakârlık yaptığı Yahudi ne yapıyor ? Ölümden gaz odalarından - sabun fabrikalarından  kaçtığı ve ekmek yediği Türkiye’yi bölmek parçalamak için her türlü tezgahı hazırlıyor. Bizde ne derler ? bilirsiniz. Ekmek yediği yere nankörlük ediyor denilir. Bunlar her gittiği yerde böl parçala ile taktiği ile ekonomiyi ele geçirirler. İşte ,2002 yılına kadar Türkiye’de aynı tezgahlarla ekonomiyi ele geçirmişlerdi. Hala kullandığınız her türlü ihtiyacın % 80 ni Yahudi tekelinde. Boykot et diyorlar..! hangi birisini boykot edecen.  Kapıdan kovalıyorsun ! bacadan giriyor.Bunun adı Yahudi. Allah’ın lanetlediği bir nesilden başka ne beklenir-ki? Ne zaman Türkiye her bir şeyini üretmeye başlar, o zaman boykot ederiz. Buda çok zor gözüküyor.

Filistin’de aynı şeyleri yaptılar.

İsrail ilk kurulduğun Filistin topraklarının %5 ne sahiptiler. Yıllarca savaşarak her gün bir metre yol kat ederek, çeşitli nifaklarla , toprak satın alarak %30 sahip oldular. Daha sonraki yıllarda Yahudilerin öyle gözü karardı-ki, Filistinlileri tek tek öldürerek topraklara hakim oldular. Yıllarca cinayet işlediler. Her fırsata bir bahane ile Filistinli Müslümanları katlettiler.  Bu gün İsrail Filistin toprakların %  85 ne kan akıtarak cinayet işleyerek  sahip oldular. Yani bir metre kare yeri yok iken Filistin’i ele geçirdiler. Filistin Müslüman olduğu için Müslüman ülkeler ve  ABD’nin benzin istasyonu araplar dahil  herkes görmemezlikten geldiler.

Bunca yılda kim sesini çıkardı? Müslüman olmayan ülkeler zaten sesini çıkarmazlar da , bizim Müslüman ülkeler neden sesini çıkarmadılar. Araplar ülkelerin çoğu ABD ve İngilizlerin benzin istasyonu gibi çalışıyorlar. Parayı görünce dini imanı unuttular. Bunların Müslümanlığı musluklardan akan paranın miktarı kadar. Onların tuzu şimdilik kuru. Yarın ne olur bilinmez! Ancak bu gözü dönmüş katil  Yahudiler bir gün onların bahçelerine de dadanacaktır. Bakalım ABD mi? Yada  İngilizler-mi? Kurtaracak.

 

Bakın İslam ülkelerinin dışında hiçbir yerde savaş kan göz yaşı var mı? Yoktur. Dünyanın en zengin ülkeleri İslam ülkeleridir. Fakat hep ezilen, hep öldürülen, hep vatanlarından kovulan Müslümanlardır. Hem de kendi ülkelerinde katlediliyorlar. Bunun tek bir gizli  nedeni var. Dünyayı yönetenler haçlı zihniyeti ile yönetiyor. Yani gizliden gizliye İslam –Hıristiyan savaşı veriliyor. İslam ülkeleri hep birbirine düşürülüyor. Birbirlerine kırdırılıyor. İslam ülkeleri bir araya gelmemesi için çark kurmuşlar. Bu çarkı kuranda  Yahudiler. Bu işin başında Yahudiler var. Dünyada olup biten her şeye yakından bir bakın. İnanın hep Yahudi parmağı vardır. Hiçbir projede kendisi gözükmez . Fakat her ülkede satın aldıkları piyonları vardır.

 İşte Türkiye’yi de karıştırmak isteyenler Yahudilerdir. Türkiye’nin beli kırılırsa İslam Ülkelerin tamamının beli kırılmış olacaktır. Bunun içinde Türkiye’de yaşanan tüm olayların arkasında TV lerden tutunda iftira ve yalanlara kadar Yahudiler var. Gezi olaylarında tutunda , Cemaatçilere kadar eli kolu uzanıyor. Bizim içimizdeki hainlerde işte Nazi Almanya’sının sabun fabrikalarından kaçan Yahudilerin parmağı var. O dönemlerde kucak açan Türkiye’sinde doğan büyüyen ve iyice yerleşen Yahudi kökenli vatandaşlarımız bizleri içerden vurmaya çalışıyor. Her şeyimizi ele geçirdikleri. Yediğiniz içtiğiniz hemen hemen her şey Yahudilerin tezgahındaki ürünlerdir. Ekonomiyle ele geçiremediklerini satın alarak kontrol altına alıyorlar.

Dev Projelere karşı gelenler Yahudilerdir.

 3. Köprüyü istemeyenler, Dünyanın en büyük 2. Havaalanı istemeyenler, Kanal İstanbul’u istemeyenlere bir bakın. İnanın Türk kimliğine bürünmüş  hep Yahudi kökenli  vatandaşlarımızdır. Hem içeriden hem dışarından Türkiye’yi parçalamaya çalışıyorlar. Türkiye’deki TV kanallarından tutunda gazetelere kadar alt kimliğinde Yahudi markası vardır. Devletin bir çok kademesinde ve üniversitelerin yönetim kadrolarında yine onlar vardır.

 Her köşe taşı onların elinde olduğu içinde , istedikleri zaman köşe taşlarını yerinden oynattığı zaman Türkiye sallanmaya başlıyor. Ekonomi çöküyor. Büyük kaoslar yaşıyoruz. İşte ne demişler ..! BESLE KARKGAYI OYSUN GÖZÜNÜ  yada BESLE YAHUDİYİ OYSUN GÖZÜNÜ….

Bu mübarek Ramazan ayında Gazze’de kadın- çoluk-çocuk demeden öldüren katil Yahudileri ve onun ülkesi İsrail’i lanetliyorum.

Ramazan bayramın Gazze ve tüm islam alemine barış,kardeşlik ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’dan diliyorum. Saygılar Bizden….

 

 

Bu yazı toplam 2346 defa okunmuştur
YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ