ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
0.00
ALTIN
378,775
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/24 ºC
İstanbul11/18 ºC
İzmir16/26 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cafer UZUNTAŞ
En son yapılacak eylem bayrağa karşı yapılacak eylemdir. Vatan hainleri
10.06.2014 10:44

En son yapılacak eylem bayrağa karşı yapılacak eylemdir. Vatan hainleri tavan yaptı

Hepimizin bildiği gibi Türkiye Cumhuriyetini bölmek lime lime yapıp dünyayı yönetenlerin önüne atmak için, içten ve dışarıdan çalışan vatan hainleri son bayrak indirme ile tavan yaptılar.

Türkiye büyüyen ve dünyada söz sahibi olan bir ülke olması , dünya sermayesini elinde tutanları karabasanlar bastı. Türkiye kurulduğun bu tarafa hep sindirilmiş,hep ekonomik esiri hale getirilerek dışa bağımlılığı kökten sağlanmıştı. İşte  o TÜRKİYE ,10 Yıl gibi kısa bir sürede gerçek gücünü ortaya koydu. Birlik beraberlik içinde olan TÜRK milletinin neler yapabileceğini ortaya koydu.

 Bu gün TÜRKİYE’nin geldiği nokta dünyaya hakim olmasıdır. Güçlü TÜRKİYE dünyayı sömürenlerin gözüne batmaya başladı. Onlar 100 yılın 150 yılın hesaplarını yapanlar, Türkiye’nin gelecek yüz yıllarda önüne geçilmeyecek bir güç olacağının hesaplarını bizlerden önce yapmışlar. Bu nedenle de bu gücü nasıl zayıflatılırız, nasıl yok ederiz, veya ne kadar geciktirirsek o kadar kar edirizin hesabın peşindeler. Özellikle Avrupa Türkiye’nin geleceğinden korkuyor. Türkiye demek islam demek olduğunu çok iyi biliyorlar. Türkiye İslam ülkelerinin ve islamın temsilcisi olduğunu  ve gelecekte bu kavramın daha öne çıkacağını bizden çok iyi hesabını yapmışlar.

İşte temelinde de  İslamiyet ve TÜRKİYE yatıyor. Türkiye kötü günleri geride bırakmış, yatırım yapan ,ekonomisini güçlü tutan ve  en önemlisi dışa bağımlı olmayan bir ülke oluyor. Bütün kavramları ile barışık bir ülke oldu. Türkiye’nin önünde tek bir engel kaldı. PKK. Onu da çözümlemesine az kaldı. Ancak ülkeyi bölmek isteyenler ve onların yandaşları veya onlara çanak tutanlar PKK yı azdırmaya başladılar. Bütün eylemleri denediler olmadı. Son beş yıla bir bakın. Hep Türk milletinin sabrını zorlayan tahrikleri denediler. Milletimiz sağ duyulu ve bunun bir tuzak olduğunu iyi gördü ve bu oyunlara alet olmadılar.

O yüzden en son saldıracakları yere geldi sıra. Bayrak indirmek, Kürt halkının çıkarlarını savunmak değil, bayrağın kutsallığına inanan tüm insanları kışkırtma amaçlıdır. “Ey millet, Kürtlere saldırın ki biz de meşruiyet kazanalım, tıpkı eski günlerdeki gibi” demektir. Bu millet bunu unutmaz. Ancak bu oyunlara da gelmez. Bu filmin tekrarını  çok gördük.

Bu filmi vizyona koyan dışardan fişekleyip içerdeki hainleri harekete geçiren güç ,Türk milleti karşısında ezildiler. Öyleki Türkiye’yi terk etmek zorunda kaldılar. Bizim içimizdekilerde Hükümet yıkmak için bu tahriklere destek  verenlerde oldu. Bazıları “ hükümet yıkılsın da Türkiye batsın “diyecek kadar hainler oldu. Hükümetin yaptıklarına hep kötü kaka deyip , en ufak bir olayı hükümete yıkma politikasının peşinden gidiyorlar. Ucuz siyaset peşinde koştular. Hükümeti hazmedemeyenler, sindiremeyenlerin son çırpınışları ve son saldıracakları bir şey kaldı. TÜRK BAYRAĞI

Türk milletin kutsalı olan Türk Bayrağına saldıranlar tarih boyunca yaptığımız gibi  er veya geç mutlaka bir şekilde hesap vereceklerdir. Saygılar Bizden... 

Bu yazı toplam 2064 defa okunmuştur
sıkıntı yok...
mustafa fatih kösoğlu
Yönetim : karaktersiz olduğun her halinden belli koçum. senin gibi zibidi milliyetçi geçinenleri çok gördük.. Öyle bıyık bırakmakla milliyetçi olunsaydı homolar sıraya girerdi. koçum
21 Haziran 2014 Cumartesi 23:19
sıkıntı yok..
mustafa fatih kösoğlu
yönetim : köseoğlu denen kişiliksiz. senin gibi bıyık bırakan sözde milliyetçi geçinenleri çok gördük.
20 Haziran 2014 Cuma 15:10
cafercikkk..
mustafa fatih kösoğlu
Yönetim ; Kan değişimine uğramış köseoğlu sen önce adam ol. sonra bi bakarız
19 Haziran 2014 Perşembe 20:09
vay vay vay
mustafa fatih kösoğlu
Yönetim : Kan değişimine uğramış Mustafa fatih Köseoğlu sen bayağı erkekmisin. seni ben böyle erkek olduğunu bilmezdim.
14 Haziran 2014 Cumartesi 02:36
YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ